Film Práskač (Snitch) 2013 online ke shlédnutí

Aby zachránil svého pubertálního syna před nespravedlivým uvězněním, infiltruje se zoufalý otec do nebezpečného drogového kartelu. Sledovat film »

Film Parker (Parker) 2013 online ke shlédnutí

Kriminální thriller režiséra Taylora Hackforda sleduje příběh zloděje jménem Parker (Jason Statham), který se, ačkoliv je občas přinucen použít násilí, snaží být čestný a nekrást peníze těm, kteří je sami potřebují. Parkerovo slovo vždy platí, a když je zrazen, mstí se. Když odmítá nabídku na loupež klenotů na zakázku, jen o vlásek unikne smrti. Následně se spojí s realitní makléřkou Leslie (Jennifer Lopez), která dokonalé zná místní poměry a nemá již v životě co ztratit. Společně se pak rozhodnou ukrást klenoty pro sebe. Sledovat film »

 

Zlatokopky (Hustlers) 2019

Ve filmu Zlatokopky vede Ramona tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket.

Gully boy: Kluk ze štrýtu (Gully Boy) 2019

Film inspirovaný osudy dvojice skutečných indických rapperů vypráví o studentovi a milovníkovi hiphopové kultury Muradovi , který musí čelit nejen studijním výzvám a milostným problémům s žárlivou partnerkou Safeenou , ale také nástrahám života ve velkoměstském slumu. Režisérka ve svém čtvrtém celovečerním počinu nabízí typickou ukázku moderního Bollywoodu, který divácky vděčné příběhy spojuje s realistickým pohledem na sociální problémy.

My Soul to Keep (My Soul to Keep) 2019

Babička se vdává (La Boda de la Abuela) 2019

Babička si bude brát o hodně mladšího zahradníka Julia. Jejich velmi odlišné rodiny se setkávají a čeká je víkend plný lží, dramat a kulturních střetů.

Inherit the Viper (Inherit the Viper) 2019

První zrádce (Il traditore) 2019

Osmdesátá léta v Itálii. Klany sicilské mafie mezi sebou nelítostně válčí o moc. Vláda si se situací neví rady, dokud se neobjeví první zrádce. Tommaso Buscetta udělá dosud nemyslitelné. Poruší přísahu, popíše praktiky největší mafiánské organizace Cosa Nostra a pomůže soudci Falconemu dostat stovky jejích příslušníků za mříže. Brzy se ale začne schylovat k tvrdé pomstě. Strhující a realitě velmi věrný příběh člověka, který navždy změnil svět mafie, představil legendární režisér v hlavní soutěži festivalu v Cannes.

Richard Jewell (Richard Jewell) 2019

obohatil svou režijní filmografii o další film podle skutečné události. Snímek nazvaný podle hlavního protagonisty Richard Jewell se vrací do roku 1996, kdy se během XXVI. letních olympijských her v Atlantě podařilo pracovníku bezpečnostní agentury, Richardu Jewellovi, zachránit tisíce životů nálezem batohu s výbušninou. Z prvotně oslavovaného hrdiny se však později, kvůli manipulativním a zavádějícím informacím z médií, stává hlavní podezřelý. Odstartovaná mediální kampaň pak pomalu ničí hrdinství jednoho muže v očích národa a to spolu s vysilujícím vyšetřováním ze strany FBI činí z jeho doposud poklidného života doslova peklo na zemi.

Otryv (Otryv) 2019

Skupinka piatich mladých ľudí, ktorí chcú osláviť Silvester na vrchole hory, uviazne v lanovke. To, čo začalo ako dobrodružná párty, sa čoskoro stane bojom o prežitie.

A.I. Rising (A.I. Rising) 2018

Jestli se vám v současném sci-fi stýská po retro poetice vesmírných korábů s oktagonálně stavěnými chodbami a monochromatickými displeji palubních počítačů, v A.I. Rising si přijdete na své. Aby šířil věhlas socialistické ideologie vládnoucí Zemi 22. století, vydává se kosmonaut Milutin na Proxima Centauri. A aby se 4,37 světelného roku nenudil, vybaví ho domovská Ederlezi Corporation společnicí, androidem Nimani. Skutečně je ale na lodi Nimani jen proto, aby Milutina zabavila, nebo má její přítomnost jiný účel? A je možné, aby androidi projevovali i takové emoce, k nimž nebyli nikdy naprogramováni? Tenhle po srbsku na tuto otázku možná má odpověď.

Na hraně demokracie (The Edge of Democracy) 2019