Filmy žánru: Akční

Steven Universe: The Movie (Steven Universe: The Movie) 2019

Smrtelné proroctví (Trigger) 2016

Tým profesionálních nájemných vrahů dostane královsky placený úkol. Mají se vrátit v čase o pět let a zabít vybranou skupinu nevinných lidí, z nichž jeden se pravděpodobně přidá na stranu mimozemských bytostí usilujících o vyhubení lidské rasy.

Highlander: Zúčtování (Highlander: Endgame) 2000

Před 400 lety skotský vůdce Connor MacLeod zjistil, že patří mezi Nesmrterlné, zvláštní sektu bojovníků obdařených štěstím i prokletím věčného života. Nesmrtelného dokáže zabít zase jen Nesmrtelný – tak, že mu dobře mířenou ranou meče z ušlechtilé oceli oddělí hlavu od těla – a síla poraženého přejde do těla vítěze. Až poslední z Nesmrtelných zasadí svému soupeři smrtící úder, stane se neporazitelným vládcem celého světa. Po staletí proto zuří mezi Nesmrtelnými tajný boj. Po staletí padají hlavy a tříbí se šermířské umění těch, kteří přežili. Po dlouhé cestě stovkách vítězných bitev čeká nyní na McLeoda a jeho bratra Duncana poslední boj…

Hra bez pravidel (Hra bez pravidel) 1967

Předpisy jsou neúprosné: když kriminalista v sebeobraně zabije lupiče, jenž přepadl klenotnictví, nedostane se mu ocenění, nýbrž vyhazovu od policie. Živí se pak jako taxikář, ale přesto nadále zkoumá svůj případ, který ani po několika letech nebyl uzavřen… Vznikl ojedinělý pokus o akční film, obohacený sebezpytováním.

Blesk (Lightspeed) 2006

Vládní agent Jason Connery získá schopnost se superrychle pohybovat. Ale nic se nemá přehánět, hrozí mu kolaps organismu!

The (Silent) War (Sordo) 2019

A Better Tomorrow 2018 (A Better Tomorrow 2018) 2018

Kchaj a Mark jsou nejlepší kamarádi, kteří se živí pašováním zboží po moři z Japonska do Číny. Kchajův mladší bratr Čchao (Tianyu Ma) se stane policistou, o bratrovi si myslí, že je námořník, a má ho za svůj vzor. Když však při jednom policejním zátahu pronásleduje podezřelého, postřelí ho a když ho dopadne, zjišťuje konečně o svém bratrovi pravdu.

Legionář Maxx (The Mercenary) 2019

Maxx je bývalý legionář, který nyní pracuje jako žoldák pro bezohledného LeClerca . Když se mise v Kolumbii zvrtne, ponechá ho jeho tým na pospas smrti. Maxxe v džungli najde otec Elias , zachrání ho a dá mu práci ve své farnosti. Maxx touží po klidném životě a na minulost se snaží zapomenout. Daří se mu to, než mu cestu zkříží žoldáci z jeho bývalého týmu.

Furie (Hai Phuong) 2019

Když jí dceru Mai unese gang obchodníků s orgány, bývalá gangsterka Hai je nucena vrátit se k násilnému životu zločince.

Plagi Breslau (Plagi Breslau) 2018

Na trhovisku vo Wroclave nájdu ľudia mŕtvolu chlapa všitého do býčej kože, ktorá sa na slnku scvrkla a obeť tak zadusila. Prípadom sa zaoberá inšpektorka Helena Rus , ktorá neskôr zisťuje, že to nebola prvá a ani posledná súvisiaca vražda. Ďalšie brutálne zohavené mŕtvoly sa objavujú postupne každý deň o šiestej hodine večer. Ich pôvod však siaha až do histórie samotného mesta, keď sa pred tristo rokmi po prvý krát objavili.