Filmy žánru: Drama

Sakurada reset: Kóhen (Sakurada reset Part II) 2017

Hotel Mumbai (Hotel Mumbai) 2018

Bayoneta (Bayoneta) 2018

Godzilla: Hoši o kú mono (Godzilla: The Planet Eater) 2018

Mechagodzilla City, inteligentní nanokovové město, bylo i se svými stvořiteli z planety Bilusaludo srovnáno se zemí nejmocnějším monstrem na Zemi, Godzillou. Vypadá to, že lidstvo je ztraceno…a kdesi v hlubinách vesmíru se otevře brána, a zlatá pečeť roztříští hvězdu. Tajemný Metphies, arcibiskup religiózních mimozemšťanů z planety Exif, pomalu rozsévá do myslí lidí sémě pochybností, a konvertuje je ke své vlastní víře, aby dosáhl svého konečného cíle. Godzilla se jeví jako neporazitelný, ale jen do té doby, dokud, zahalen ve zlaté záři, nesestoupí na Zemi hrůzný King Ghidorah, bytost z jiné dimenze. Celá planeta i nebesa, která ji obklopují, se třesou v průběhu boje, který transcenduje hranice času a prostoru. Má lidstvo šanci tohle vše přežít?

Here and Now (Here and Now) 2018

Peel (Peel) 2019

Sakurada reset: Zenpen (Sakurada reset Part I) 2017

Ve městě Sakurada má zhruba polovina obyvatel nadpřirozené schopnosti. Mezi nimi jsou i dva středoškoláci – Asai Kei a Haruki Misora. Keiova schopnost je pamatovat si úplně všechno a Misořina zase resetovat Zemi o tři dny zpět. Když ti dva spojí své schopnosti, dokáží se o tři dny vrátit zpět v čase a obnovit paměť, takže si pamatují věci, které se ještě nestaly. Jejich počínání bedlivě sleduje japonská byrokracie. Takže co se tak asi může stát…?

Eonni (No Mercy) 2019

Od doby, kdy rodiče In Ae a její mladší setry Eun Hye zemřeli, spolu sestry žijí sami. Obě se na sebe hodně spoléhají, ale jednoho dne Eun Hye zmizí. In Ae se snaží svojí sestřičku najít a začne se mstím těm, kteří jsou za její únos zodpovědní.

Balkanskij rubež (Balkanskiy Rubezh) 2019

Elisa y Marcela (Elisa and Marcela) 2019