Filmy žánru: Akční

Rogue Warfare (Rogue Warfare) 2019

Sinui hansu : gwisupyeon (The Divine Move 2 – The Wrathful) 2019

Gwi-su hraje od malička go. Když ho mistr go, u kterého uklízí, porazí, zesměšní a řekne mu, že na go nemá talent, uteče do Soulu. Tam potká učitele go Hur Il-doa , který ho podrobí tvrdému tréninku, aby mu pak při partiích napovídal. Jejich podvod je ovšem odhalen a Hur umírá. Dospělý Gwi-su se vrací do Soulu, vyhledá Hurova známého Ddonga a společně se vydávají na cestu, jejímž jediným cílem je Gwi-suova pomsta.

The 9th Precinct (The 9th Precinct) 2019

Gundala (Gundala) 2019

Indonéský superhrdina komiksů a jeho alter ego Sancaka vstupují na filmová plátna, aby bojovali s bezbožným Pengkorem a jeho ďábelským oddílem osamělých vrahů.

Torden (Mortal) 2020

Fantasy dobrodružný film Mortal vypráví příběh o mladém muži, který objevuje, že má zvláštní schopnosti podobné bohu, které jsou založeny na norské mytologii.

Deep Blue Sea 3 (Deep Blue Sea 3) 2020

Zabiják z Bangkoku (Bangkok Dangerous) 2000

Příbeh hluchoněmého rváče a jeho partnera z Bankoku. Jednoho dne dostanou nový úkol týkající se čistek v podsvětí. Hlavný hrdina se seznamuje s milující ženou a začíná pochybovat o správnosti svých činů. Právě ten pocit však v jeho profesi znamená největšího nepřítele.

Podmořská cesta kolem světa (Around the World Under the Sea) 1966

Dr. Doug Standish a jeho priateľ Dr. Craig Mosby majú pomocou svojej špeciálnej ponorky Hydronaut nainštalovať novo vyvinutý detektor morských otrasov. Kompetentní totiž veria, že práve vďaka ich vynálezu sa v blízkej budúcnosti podarí predísť ničivým dôsledkom silných morských otrasov na pobrežiach kontinentov. Prvým cieľom dobrodružnej výpravy Standisha a Mosbyho je morský kanál pri Puerto Ricu, kde v obrovskej hĺbke ukotvia prvý senzor. Hoci je ich radosť veľká, keď sa ukáže, že senzor bezchybne funguje, predsa ju len málinko kalí poznanie, že ich ešte musia na rôznych miestach v Atlantickom i Tichom oceáne ukotviť ďalších 49 – a všetky musia fungovať! To tím, pochopiteľne, dostáva pod stále väčší a väčší tlak – a navyše sa medzi pasažiermi Hydronauta pozvoľna začína prejavovať ponorková choroba“. Tá najťažšia zaťažkávacia skúška však príde v momente, keď výbuch podmorskej sopky ponorku ťažko poškodí…

Úpis (Wu ji) 2005

Akční drama, na jehož vzniku se produkčně podílely Čína, Hongkong, Japonsko a Jižní Korea, natočil režisér (tvůrce filmu ). Mocná kouzelnice splní přání chudé siroty. Musí však za to zaplatit vysokou cenu – nepotěší ji láska, dokud řeky nepotečou do kopce, čas nebude běžet pozpátku a smrt se nevrátí k životu. Z dívky se stane krásná a bohatá princezna Qingcheng , zahrnovaná obdivem a láskou, ale každého muže, pro něhož ztratí srdce, potká strašlivá smrt. Když se do ní zamiluje otrok Kunlun , princezna se bojí, že ho potká stejný osud. Ale Kunlun dokáže běžet rychleji než vítr. Bude tento dar a jeho láska stačit na to, aby se naplnila věštba?

Proti zdi (Against the Wall) 1994

Strhující drama natočené podle skutečné události. Michael Smith (Kyle McLachlan) nastupuje do neblaze proslulé newyorkské věznice Attica jako dozorce. Poznává nepsané zákony života ve vězení a odhaluje zavedenou hierarchii vztahů mezi vězni a bezohledné praktiky dozorců. Krátce po jeho nástupu vypukne ve vězení mohutná vzpoura. Michael se ocitá v moci vězňů jako rukojmí. Snaží se napomoci k dohodě mezi věznicí a vzbouřenci, ale po sérii neúspěšných jednání se vedení věznice a vláda rozhodnou vzpouru krvavě potlačit.