Filmy žánru: Akční

Eternals (Eternals) 2021

Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel. Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům. Film má vynikající herecké obsazení. exceluje jako všemocný Ikaris, hraje lidstvo milující Sersi, je kosmickou silou poháněný Kingo, je superrychlá Makkari, je inteligentní vynálezce Phastos, hraje moudrou duchovní vůdkyni Ajak, je věčně mladá a přitom prastará Sprite, je mocný Gilgamesh, je odměřený samotář Druig a je divoká bojovnice Thena. hraje Dana Whitmana.

The Gardener (The Gardener) 2021

Spider-Man: Bez domova (Spider-Man: No Way Home) 2021

Vůbec poprvé ve filmové historii je odhalena totožnost Spider-Mana a náš dobrý soused již nedokáže oddělit svou zodpovědnost superhrdiny od běžného života, čímž se jeho nebližší ocitnou ve velkém nebezpečí. Spider-Man požádá Doctora Strange, aby mu pomohl jeho tajemství obnovit. Kouzlo však způsobí v realitě obrovskou trhlinu, jíž do světa proniknou ti nejmocnější zloduši, kteří kdy bojovali se Spider-Manem v paralelním světě. Peter tak musí překonat svou doposud největší výzvu, která navždy změní nejen jeho budoucnost, ale i budoucnost paralelních světů.

Alpha Rift (Alpha Rift) 2021

Rubež (Frontier) 2018

Tokyo Revengers (Tokyo ribenjazu) 2021

Takemiči je lůzr, který cestuje zpátky časem do středoškolských let, kdy se s nejlepšími kamarády dostal do potyčky s lidmi, se kterými neměl, a tak skončil se školou a tím si zničil budoucnost. Jenomže teď je zpátky v minulosti a třeba dokáže něco změnit. Třeba by mohl zachránit život své tehdejší přítelkyni…

Il ragazzo invisibile: Seconda generazione (The Invisible Boy: Second Generation) 2018

Death Valley (Death Valley) 2021

The Matrix Resurrections (The Matrix 4) 2021

Dvadsať rokov po udalostiach žije Neo zdanlivo obyčajný život ako Thomas A. Anderson v San Franciscu, kde mu jeho terapeut predpisuje modré kapsule. Ani on, ani Trinity sa navzájom nespoznávajú. Morpheus mu však ponúkne červenú kapsulu a znovu otvorí jeho myseľ svetu Matrixu.

Resident Evil: Raccoon City (Resident Evil: Welcome to Raccoon City) 2021

V dříve prosperujícím sídle farmaceutického gigantu Umbrella Corporation je nyní Raccoon City vymírajícím městem na středozápadě. Exodus společnosti udělal z města pustinu… s velkým zlem pod povrchem. Když se toto zlo rozpoutá, skupina přeživších musí spolupracovat, aby odhalila pravdu a přežila noc.