Filmy žánru: Animovaný

Jsme si o smrt blíž (Love Is Just a Death Away) 2020

Pro někoho život začíná až po smrti. Třeba pro malého parazita, který ovládá mršinou psa tlející na staré skládce. Uvězněný ve své schránce hledá lásku a přátele.

Diary of a Wimpy Kid (Diary of a Wimpy Kid) 2021

Moje slunce Mad (Moja afganská rodina) 2021

Helena opouští všední život v rodné Praze, aby se v Kábulu vdala za svého milovaného spolužáka Nazira. Pod jménem Herra začíná v exotickém prostředí novou životní etapu. K vysněné budoucnosti ale nevede jednoduchá cesta. Ne všichni mají tak velké srdce jako Nazir a tolik smyslu pro humor jako hlava rodiny, pokrokový a vřelý dědeček. Herra hledá v novém světě svoje místo, když do jejího života nečekaně vstoupí citlivý chlapec Mad pocházející z dalekých hor. Ukazuje se, že štěstí si člověka může najít v situacích, kde by je nejméně čekal. Film režisérky vznikl na motivy knihy Frišta“ novinářky .

My Little Pony: Ukaž se (My Little Pony: Make Your Mark) 2022

Kouzla v Equestrii nefungují jako dřív, a tradiční festival v Zálivu klisen se proto poníkům úplně vymkne z kopýtek. Podaří se Zipp přijít celé záhadě na kloub?

Larva: Kouzelný přívěsek (Larva Pendant) 2022

Červenej a Žlutej se v tomhle krátkém filmu proprdí až do města, kde zažijí pěkně ujetá dobrodružství.

Silák Bheem: Miluju Taj Mahal (Mighty Little Bheem: I Love Taj Mahal) 2022

Na výletě do nádherného Tádž Mahalu si Bheem všimne, že jedna holčička ztratila medvídka. Snaží se jí ho proto vrátit, aby ho někdo neukradl.

Ainbo: Hrdinka pralesa (Ainbo) 2020

Princezna amazonské džungle Ainbo miluje svůj nádherný domov a všechno živé v něm. Když jednoho dne vidí, že do pralesa vtrhli hamižní těžaři a kácejí vzácné stromy, vzplane v ní spravedlivý hněv a touha zachránit ohroženou přírodu. Musí se vydat na záchrannou výpravu. Náhoda ji svede se dvěma legračními zvířaty – roztomilým pásovcem Dillem a krásně praštěným tapírem Vacym. Společně hledají moudrou matku pralesa želvu Motelo Mamu, která jediná jim dokáže poradit jak zabránit katastrofě. A k tomu zažijí úžasné dobrodružství.

Maminka je v Americe, potkala Buffalo Billa (Moje maminka je v Americka, potkala Buffalo Billa) 2013

V malé vesničce bydlí šestiletý Jean, který jde do školy. Když se paní učitelka každého z dětí ptá, kde pracují jeho rodiče, Jean zjišťuje, že není jako jiné děti. Rychle si vymyslí, že maminka je sekretářka. Ve skutečnosti je ale jeho maminka neustále na cestách a posílá pohledy Jeanově sousedce Michèle, která už umí číst a může mu je předčítat. A Jean může snít. Ale tento rok od září do Vánoc už začíná chápat, že realita je jiná…

Chip ‚n‘ Dale: Rescue Rangers (Chip ‚n‘ Dale: Rescue Rangers) 2022

Veselé Vánoce s Mickeym a Donaldem (Duck the Halls: A Very Mickey Christmas) 2016

Mickey chce, aby Donaldovy první Vánoce byly co nejlepší, ale brzy mu dojde, že krutá zima Donalda smrtelně ohrožuje a může zkazit svátky úplně všem.