Filmy žánru: Animovaný

Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda (Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet) 2022

Vánoční koleda: Muzikál (Scrooge: A Christmas Carol) 2022

Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.

Deník malého poseroutky: Rodrick je king (Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules) 2022

Greg Heffley, nervózny žiak základnej školy a magnet na katastrofy, zažíva vo filme Denník odvážneho bojka: Rodrickove pravydlá, inšpirovaným druhou knihou z obľúbenej série , pestré a nezbedné dobrodružstvá. Tentoraz sa točia okolo zložitého vzťahu s Rodrickom, jeho starším bratom. Grega čaká jedna z najväčších výziev, pred akými kedy stál: musí prežiť víkend doma s bratom bez rodičovského dozoru a dodržiavať zoznam pravidiel, ktorý starší brat stále rozširuje.

Akční parta zachraňuje Vánoce (The Action Pack Saves Christmas) 2022

Chamtivec Tedík Hrabivý vymyslí ďábelský plán, jak v Lázních naděje pokazit vánoční náladu úplně všem. Akční parta proto musí spojit síly se samotným Santou Clausem.

King Tweety (King Tweety) 2022

Svět kočky Marnie (Marnie’s World) 2018

Rozmazlená zrzavá domácí kočka Marnie nikdy nevykročila z pohodlí domova a skutečný svět zná pouze prostřednictvím svého oblíbeného detektivního seriálu v televizi. Její milující majitelka Rosalinde se snaží Marnie splnit vše, co jí na očích vidí. Když je však přijede navštívit Rosalindin bratr Paul a přislíbí Marnie hlavní roli zvláštní agentky na tajné misi, nechá se omámená životní šancí zavřít do krabice. Jenže skončí sama na opuštěné křižovatce daleko za městem. Po chvíli se k ní přidají upovídaný, ale jinak vlastně docela plachý pes Elvis a osel Anton, který se chce v přestrojení za zebru stát hvězdou cirkusu. Partu ztracenců doplní i mírně neurotický kohout Eggbert. Společně pak unesou červenou dodávku, ze které se ale vyklube hledané auto zlodějů na útěku. Není tedy divu, že naši partu brzy všichni považují za gang uprchlých zlodějů umění, který terorizuje kdysi poklidnou vesnici. Pro Marnie je jejich úkol jasný: chytit skutečné pachatele a očistit vlastní pověst.

Tátův drak (My Father’s Dragon) 2022

Animovaný film na motivy oceňovaných knih pro děti sleduje osudy jednoho chlapce, který uteče na ostrov, aby tam zachránil malého dráčka a spřátelil se s ním.

Fotbal vs. mutanti (The Soccer Football Movie) 2022

Ďábelský vědec ukradne fotbalovým hvězdám jejich talent. Čtveřice mladých fanoušků proto spojí síly a pomůže svým idolům získat jejich schopnosti zase zpátky.

Mortal Kombat Legends: Snow Blind (Mortal Kombat Legends: Snow Blind) 2022

Zatímco Kano a Černý drak ničí zmatek po celém světě, mladý slepý válečník jménem Kenshi se bude muset povznést nad svá vlastní omezení a postavit se hrozící hrozbě Outworldu. Rozdrcený hrdina musí překonat slepotu způsobenou bitvou a zdánlivě nepřekonatelné šance, aby zachránil svou vesnici a nakonec i celý Earthrealm.

Green Lantern: Beware My Power (Green Lantern: Beware My Power) 2022