Filmy žánru: Animovaný

Superpříšerky: Nová třída (Super Monsters: The New Class) 2020

Do Vidlíkova dorazí nová třída malých předškoláčků a superpříšerky se svými superschopnostmi postoupí o úroveň výš do fialové třídy!

Dva chvosta (Dva khvosta) 2018

Po tom, čo sa z nich nečakane stanú priatelia, Bobor a Mačka sa spoločne vydávajú na nebezpečnú misiu. Ich cieľom je zachrániť zvieracích kamarátov, ktorých uniesli mimozemšťania loviaci rôzne formy života vo vesmíre.

Leroy a Stitch (Leroy & Stitch) 2006

Lilo, Stitch, Jumba a Pleakley konečně zajali a zkrotili všech 624 experimentů a Galaktická aliance jim za to nabízí prestižní pracovní pozice. Vracejí se do vesmíru a Lilo jim dává s sebou na památku každému dárek. Jumba dostane její oblíbenou desku s písní Elvise Presleyho, Pleakley těžítko a Stitch náhrdelník.  Mezitím se ale Gantu rozhodne dostat doktora Hämsterviela z vězení. Stitch, který byl právě jmenován kapitánem galaktické armády, má za úkol ho dopadnout.

Superman: Man of Tomorrow (Superman: Man of Tomorrow) 2020

Animák Superman: Man of Tomorrow se zaměřuje na Supermanovy začátky, když se musí postavit proti meziplanetárnímu žoldákovi Lobovi a nebezpečnému Parasiteovi.

The One and Only Ivan (The One and Only Ivan) 2020

Příběh se zaměří na talentovanou gorilu jménem Ivan, který už odmalička prokazoval neuvěřitelný talent v kreslení. Už od útlého věku se o něj stará Mack , jeho nejlepší kamarád. Spolu se slonicí Stellou, psem Bobem a dalšími zvířaty žijí v komunálním biotopu v příměstském nákupním středisku. Dokáže Ivan opustit svého nejlepšího přítele kvůli tomu, aby mohl žít spokojený život v přírodě?

Bez bázně (Fearless) 2020

Dospívající pařan se musí postarat o tři mimina se superschopnostmi, která mu na zahradu seslala z vesmíru jeho oblíbená počítačová hra.

Octonauts and the Caves of Sac Actun (Octonauts and the Caves of Sac Actun) 2020

Tlapková patrola: Vždy ve střehu (Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!) 2019

V Adventure Bay se schyluje k velkolepému automobilovému závodu, Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye dokonce pomáhaly postavit okruh. Společně pak tlapky vytvořily servisní technický tým pro svého oblíbeného šampióna a těší se, že mu pomohou k vítězství. Jejich závodnický hrdina se ovšem nešťastnou náhodou zraní, nemůže řídit a s prosbou, aby jel závod místo něj, se obrátí na svého největšího obdivovatele a fanouška – na Marshalla!! Marshall tak musí překonat nedostatek sebevědomí a soutěživosti a zkusit si splnit sen stát se nejrychlejší tlapkou a závodníkem. Závodnický film pak doplní i dvě nejnovější epizody, ve kterých si tlapky zkusí poradit s utrženým obrovským balónem a taky je čeká jedno pavoučí dobrodružství. Úkolů je více než dost, takže tlapky vzhůru do akce!

Dračí záchranáři: Hon za zlatou dračicí (Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon) 2020

Dračí záchranáře čeká úžasná honba za pokladem! Musí totiž rychle najít vzácné zlaté dračí vejce a ochránit ho před zlými piráty.

Labutí princezna: Královská svatba (The Swan Princess: A Royal Wedding) 2020