Film 11. září: Hledá se Carmen Riverová (9/11: Missing Carmen Rivera) 2022 online ke shlédnutí

Film 11. září: Hledá se Carmen Riverová (9/11: Missing Carmen Rivera) 2022 online ke shlédnutí

Po teroristických útocích z 11. září 2001 hledaly tisícovky lidí v New Yorku své pohřešované blízké, partnery a přátele. Luis Rivera ve svém pátrání nepolevil ani měsíce poté, byl totiž přesvědčený, že jeho žena Carmen žije. Luisův příběh zachytil jeho kamarád, fotograf a novinář, aby tímto způsobem zdokumentoval vliv, jaký měly útoky z 11. září na tisíce rodin. Dlouhých 20 let byly pořízené snímky uloženy v šuplíku, aniž by je někdo spatřil. Nyní můžeme jejich prostřednictvím znovu prožít měsíce, kdy se Luis Rivera vyrovnával se ztrátou své ženy, a vyslechnout si rozhovory s jeho nejbližšími. Rozhovory o lásce, popření, obsesi, ztrátě, zármutku a hrdinství.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>