Film Hlídací pes (Perro Guardián) 2014 online ke shlédnutí

Film Hlídací pes (Perro Guardián) 2014 online ke shlédnutí

Lima roku 2001. Z bývalého člena armády, která se v osmdesátých letech minulého století účastnila bojů proti partyzánům Světlé stezky, je nyní nájemný zabiják. Jeden z úkolů ho zavádí do křesťanského kostela, kde záhy vymění svého šéfa.V roce 1995 schválila peruánská vláda zákon o amnestii a osvobodila ty, kteří byli obviněni ze zločinů spáchaných během patnáctileté protipovstalecké války v jejich zemi – včetně členů brutálních polovojenských komand. Pochmurně atmosférický snímek Hlídací pes zachycuje násilnické období Miguela, někdejšího nelítostného vládního zabijáka, z něhož se stal bezcitný nájemný vrah. Bezvýrazný muž se sklony k záchvatům vzteku chladnokrevně likviduje své oběti na objednávku šéfa, jenž si říká Generál. I když se zdá, že má Miguel někde rodinu, teď žije sám v temném, chátrajícím bytě – dokud jej jeho neurčitá touha po spáse nezavede do kostela charismatických křesťanů. Záhadná dívka a pastor z kongregace se ho snaží přimět, aby usiloval o odpuštění skrze Pána. Jakmile začne Miguel přesouvat svou loajalitu k Bohu, vypadá to, že se blíží den zúčtování.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>