Film Hodina před ránem (Hodina před ránem) 1983 online ke shlédnutí

Film Hodina před ránem (Hodina před ránem) 1983 online ke shlédnutí

v roli mladého muže, který hledá štěstí… Je nad ránem, všední den, a Lukáš rekapituluje svůj dosavadní život. Když rodiče přišli o život při autonehodě, byl i s o hodně mladší sestrou poslán do dětského domova. Jenže pak sestru Danielu někdo adoptoval a Lukáš ji ztratil z dohledu. Od té doby, co dospěl, se ji usilovně snažil najít, ale adopce byly tajné a všechny pokusy marné. Pocit vykořeněnosti, chybějící domov, to všechno zmizelo, když potkal Markétu . Zamiloval se, a i když věděl, že dívka čeká dítě s jiným mužem, oženil se s ní. Všechen čas a lásku chtěl dát své nové rodině, ženě a synovi. Jenže někdy ani to nestačí, zvláště když chybí vůle na druhé straně… Nakonec však Lukáš přece jen nezůstane sám, protože láska je to, proč stojí za to žít… Podle románu V. Adlové pro televizi upravila autorka a televizní dramaturgyně . Zároveň je tento titul jedním z posledních, v nichž si zahrál mladý nadějný herec hlavní roli. V létě 1983 v třiceti letech tragicky zahynul.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>