Film Prostředník (Fixeur) 2016 online ke shlédnutí

Film Prostředník (Fixeur) 2016 online ke shlédnutí

Radu je rumunský stážista ve francouzské mezinárodní zpravodajské společnosti, proslulý svou schopností vyřešit jakýkoli problém, který by mohl stát v cestě dobrému článku. Příležitost konečně prorazit, na kterou tak netrpělivě čeká, přijde ve chvíli, když jsou dvě nezletilé rumunské prostitutky navráceny z Francie zpátky do vlasti. Díky jeho znalostem a konexím se mu podaří navázat s dívkami kontakt a je ochoten udělat cokoli pro to, aby si s nimi zajistil rozhovor. Citlivé otázky spojené s případem a překážky, které jsou mu kladeny do cesty, však Radua donutí pochybovat o etických limitech jeho úsilí dostat se k dívkám za každou cenu.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>