Film Soud (The Judgment) 2014 online ke shlédnutí

Film Soud (The Judgment) 2014 online ke shlédnutí

Drama Soud vypráví příběh řidiče kamionu s mlékem Mitka a jeho syna Vaska, kteří žijí v chudé oblasti v blízkosti hranice mezi Bulharskem, Tureckem a Řeckem. Mitko ztratil milovanou ženu, důvěru svého osmnáctiletého syna i práci, která mu umožňovala splácet hypotéku. Nyní mu banka hrozí tím, že se budou muset z domu vystěhovat. Zoufalý Mitko přistoupí na návrh Kapitána – svého bývalého vojenského velitele – aby pašoval nelegální přistěhovalce přes hranice, které kdysi musel bránit. Trasa vede přes místo zvané Soud, které leží vysoko v horách a je plné temných vzpomínek nejen na události staré tisíce let, ale i na Mitkovu vlastní minulost. Odhalení jeho děsivého tajemství donutí Mitka čelit ponuré minulosti, aby znovu dosáhl vnitřního klidu i synova odpuštění.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>