Film Ulysse a Mona (Ulysse & Mona) 2018 online ke shlédnutí

Film Ulysse a Mona (Ulysse & Mona) 2018 online ke shlédnutí

Pětapadesátiletý Ulysse kdysi býval známým francouzským umělcem. Před čtyřmi lety ale utekl od rodiny a ukončil svoji kariéru. Dnes žije sám se svým psem Josephem na starém panství uprostřed lesů. Své dny tráví hraním tenisu proti nadhazovacímu stroji nebo poslechem hororových soundtracků. Ulysse se zkrátka k smrti nudí, ale je příliš hrdý na to, aby to přiznal. Dvacetiletá Mona je studentkou umění. Její umělecký život, v němž se zmítá mezi workshopy figurální kresby a hodinami teorie vyučovanými senilními profesory, snad nemůže být jednotvárnější. A tak se zčistajasna rozhodne navštívit Ulysseho. Po prvním rozpačitém setkání a pár nedorozumění se oba společně vydávají na cestu, která navždy změní jejich životy.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>