Film We’ll Take Manhattan (We’ll Take Manhattan) 2012 online ke shlédnutí

Film We'll Take Manhattan (We'll Take Manhattan) 2012 online ke shlédnutí

V roce 1962 získává mladý fotograf David Bailey kontrakt na práci pro časopis Vogue. Pro své první focení si vybere nezkušenou dospívající modelku Jean Shrimpton , která kvůli otcově šikaně odešla z domu a přestěhovala se k ženatému Baileymu. Když časopis uvede novou rubriku Young Ideas, aby přilákal mladé čtenáře, Bailey a Jean jsou posláni na focení do New Yorku s módní editorkou Lady Clare Rendlesham. Lady Clare požaduje odstranění Baileyho z časopisu, protože vzdoruje jejím příkazům a fotí zcela neortodoxní, působivé fotografie jeho múzy Jean. Ailsa Garland (Louise Gold), redaktorka časopisu Vogue, rozpozná neobyčejný talent a inovativní povahu Baileyovy práce, což dává vzniknout jednomu z nejznámějších partnerství 60. let, které změnilo pravidla módního průmyslu.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>