Filmy žánru: Fantasy

Vánoční koleda: Muzikál (Scrooge: A Christmas Carol) 2022

Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.

Trol (Troll) 2022

V nitru norské hory procitl prastarý troll a nesourodá parta hrdinů musí spojit síly a zastavit ho dřív, než stačí zpustošit všechno kolem.

Meet Cute (Meet Cute) 2022

Svět kočky Marnie (Marnie’s World) 2018

Rozmazlená zrzavá domácí kočka Marnie nikdy nevykročila z pohodlí domova a skutečný svět zná pouze prostřednictvím svého oblíbeného detektivního seriálu v televizi. Její milující majitelka Rosalinde se snaží Marnie splnit vše, co jí na očích vidí. Když je však přijede navštívit Rosalindin bratr Paul a přislíbí Marnie hlavní roli zvláštní agentky na tajné misi, nechá se omámená životní šancí zavřít do krabice. Jenže skončí sama na opuštěné křižovatce daleko za městem. Po chvíli se k ní přidají upovídaný, ale jinak vlastně docela plachý pes Elvis a osel Anton, který se chce v přestrojení za zebru stát hvězdou cirkusu. Partu ztracenců doplní i mírně neurotický kohout Eggbert. Společně pak unesou červenou dodávku, ze které se ale vyklube hledané auto zlodějů na útěku. Není tedy divu, že naši partu brzy všichni považují za gang uprchlých zlodějů umění, který terorizuje kdysi poklidnou vesnici. Pro Marnie je jejich úkol jasný: chytit skutečné pachatele a očistit vlastní pověst.

Elmo v Zemi mrzoutů (The Adventures of Elmo in Grouchland) 1999

Vaše nejoblíbenější postavičky ze seriálu Sezame, otevři se! vás nyní pobaví v celovečerním filmu, při kterém se budete všichni smát. Následujte Elma a jeho přátele do země mrzoutů za Elmovo oblíbenou ztracenou dekou. Při tomto dobrodružství uslyšíte samozřejmě mnoho senzačních písní, legrace a naučíte se jednu z nejdůležitějších věcí v životě – smát se.

Prokletá romance (Disenchanted) 2022

Od svadby Giselle a Roberta uplynulo už pätnásť rokov, ale Giselle prišla o ilúzie ohľadom života v meste. Rozhodnú sa presunúť svoju rozrastajúcu rodinu do ospalého mestečka Monroeville v snahe nájsť rozprávkovejší život. Bohužiaľ, jej nádeje sa nenaplnia. Predmestie má svoje nové pravidlá a svoju miestnu včeliu kráľovnú Malvinu Monroe, vďaka ktorej sa Giselle ešte viac cíti, že nezapadá. Zo zúfalstva, že sa jej nedarí nájsť svoj šťastný koniec, využije mágiu z Andalasie a premení celé mesto na skutočnú rozprávku, čím ohrozí budúce šťastie svojej rodiny. Giselle vedie závod s časom, aby kúzlo zvrátila a pochopila, čo šťastný koniec pre ňu a pre jej rodinu skutočne znamená.

Snivokraj (Slumberland) 2022

Mladá dívka Nemo s pomocí velkého stvoření, napůl muže a napůl netvora, cestuje do mystické země ve svých snech, aby hledala svého zmizelého otce.

Gekijouban Jujutsu Kaisen 0 (Jujutsu Kaisen 0: The Movie) 2021

Brahmastra (ब्रह्मास्त्र) 2022

Pod obvazy 2 (Under Wraps 2) 2022

Amy a její přátelé musí pomoci mumii Haroldovi a Rose.