Filmy žánru: Horor

Titanic 666 (Titanic 666) 2022

Legendární Titanic se vrací! Sto let po potopení původního parníku vyplouvá na svou první a totožnou plavbu jeho technologicky zdokonalená replika Titanic III. Místu dávné nehody však vládnou temné síly, které prahnou po krvi nové posádky a cestujících. Bude se snad opakovat jedna z největších námořních tragédií? Produkční společnost Asylum přichází s dalším hororovým počinem, tentokrát založeným na motivu jednoho z nejznámějších plavidel historie.

Last Radio Call (Last Radio Call) 2021

Pri policajnej akcii v opustenom nemocničnom areáli zmizne bez stopy policajný dôstojník David Serling . Na mieste sa nájde iba jeho služobná kamera. Jeho parťák, ktorý vyviazne bez škrabanca na tele a ujmy na zdraví, si na nič nepamätá. Davidova žena Sarah sa nemieni zmieriť so situáciou, že jej manžel zmizol bez stopy a nikto k tomu nemá čo povedať, a preto sa vydá na vlastnú päsť, spoločne s kameramanom, vypátrať, čo sa vlastne stalo.

The Devil’s Tail (The Devil’s Tail) 2021

Žhářka (Firestarter) 2022

Desetiletá Charlie se od narození s rodiči ( a ) neustále stěhuje z místa na místo. Nomádský způsob života ji neskutečně rozčiluje, ale rodiče netuší, jak jinak ji ochránit. Charlie je totiž jiná“. K zapalování věcí nepotřebuje sirky ani zapalovač, stačí, když se rozhodne, že mají hořet. Horší je, že svou schopnost nedokáže úplně ovládat, a když je rozhozená, může být sobě a svému okolí pořádně nebezpečná. Tajná vládní agentura, která se specializuje na vyhledávání a ovládání podobně mimořádných lidí, po Charlie samozřejmě jde, a to je důvod, proč rodina permanentně utíká. Stačí jeden malý incident a Charlie se objeví na jejich radaru a zmizet z něj není snadné. Tihle lidé se navíc neštítí používat násilí, ani vražda pro ně není nijak zásadní problém. Proti sobě však mají zoufalé rodiče, kteří jsou pro ochranu svého dítěte ochotní obětovat cokoliv, a holku, kterou opravdu rozčílit nechcete, pokud na sobě nemáte protipožární oblek.

Junkrat Train (Rat Disaster) 2021

Historie okultismu (Historia de lo Oculto) 2020

V posledním vysílání nejslavnějšího publicistického pořadu 60 minut do půlnoci je hvězdou večera Adrián Marcato, který možná odhalí rozsáhlé spiknutí spojující vládu se satanistickou sektou. Tým novinářů závodí s časem, aby odhalil toto spolčení a našel předmět, který by umožnil zveřejnění Marcatova doznání. Musí se spolehnout nejen na své znalosti, ale také na poněkud neobvyklé metody.

Mississippi River Sharks (Žraloky v Mississippi) 2017

Húf vysoko agresívnych žralokov, ktorí sú schopní prežiť v sladkej vode, prenikne proti prúdu do vôd rieky Mississippi. Okamžite začnú spôsobovať straty na životoch, ale miestne úrady sa rozhodnú všetko ututlať z dôvodu konania každoročnej súťaže v rybárčení, ktorá je v miestnych kruhoch najväčšou udalosťou roka. Keď nepomôže ani hviezdny hosť tohto ročníka, herec  zo slávnej akčnej béčkovej série Shark Bite, musí vziať situáciu do svojich rúk skupina miestnych mladých ľudí. Našťastie majú medzi sebou študentku morskej biológie Taru a fanatického fanúšika Shark Bite a žraločích filmov všeobecne Wyatta , čo značne zvyšuje ich šance na úspech. Dokážu však krvilačných žralokov zastaviť?

Morbius (Morbius) 2022

Na stříbrné plátno přichází jeden z nejpodmanivějších a nerozporuplnějších hrdinů filmového světa značky Marvel, jehož představitelem je Oscarem oceněný , který se ve snímku mění v charismatického antihrdinu Michaela Morbiuse. Doktor Morbius trpí vzácnou a smrtelnou krevní chorobou. S úmyslem zachránit druhé, kterým hrozí stejný osud, se Michael rozhodne k zoufale riskantnímu činu. Zdánlivý úspěch přinese lék, který je však dost možná nebezpečnější než sama smrtelná choroba, neboť promění léčitele v lovce.

Studio 666 (Studio 666) 2022

Hudobná skupina Foo Fighters plánuje začať práce na desiatom albume. Pre nahrávanie si vyberú odľahlú vilu, kde sa v minulosti odohrali brutálne vraždy. Čoskoro zistia, že je toto miesto prekliate a práca na novom albume sa stane nočnou morou.

The Twin (Twin – paha kaksonen) 2022

Nejhorší noční můra každého rodiče je pro Rachel teprve začátkem jejího utrpení, když se po tragické nehodě rozhodne s manželem Anthonym přestěhovat na druhý konec světa, aby se mohla věnovat Elliotovi (Tristan Ruggeri), jejich přeživšímu synovi z dvojčat. To, co začíná jako čas léčení a izolace na finském venkově, se změní v zoufalý boj o samotnou duši jejich syna, když se Elliota zmocní entita, která tvrdí, že je jeho mrtvým dvojčetem – a Rachel se vydává na ďábelskou cestu, aby odhalila strašlivou pravdu o svém dítěti.