Filmy žánru: Horor

The Jonestown Haunting (The Jonestown Haunting) 2020

Před deseti lety přežila děsivou tragédii sekty v Jonestownu. Po návratu na místo, kde k ní došlo, se stane svědkem nadpřirozených úkazů.

The Visitor (The Visitor) 2022

Po sérii tragédií se Robert stěhuje se svou ženou zpět do jejího dětského domova. Poté, co objeví starý portrét muže, který vypadá jako on, se rozhodne odhalit identitu tohoto tajemného dvojníka.

Pearl (Pearl) 2022

V minulém snímku se parta mladých lidí vydala natočit film pro dospělé na venkově v Texasu, jenomže to nedopadlo podle jejich představ, a to kvůli staršímu páru Howardovi a Pearl . Nyní se tento prequel odehrává na stejném místě, a to o několik let dříve během první světové války v roce 1918. Chata, kde se odehrál masakr X“, byla kdysi během války využívána jako penzion a jedná se o zpětný příběh o tom, jak se Pearl stala osobou, kterou poté byla.

To není moje sestra! (To není moje sestra!) 2015

Michal by byl nejradši, kdyby mu jeho nevlastní sestra Karin zmizela ze života. To ale ještě netuší, že budou na dětském hřišti společně čelit neznámému zákeřnému Zlu. Film je součástí projektu .

Children of Camp Blood (Children of Camp Blood) 2020

Respublica Z (Republic Z) 2018

Margaux (Margaux) 2022

Skupina vysokoškoláků si jede užít víkend do supermoderního hi-tech domu s umělou inteligencí Margaux. To ale ještě netuší, že Margaux je naprogramovaná k zabíjení a jejich odpočinkový víkend se změní v boj o holý život.

Emesis (Pussy Cake) 2021

Lucy má děťátko (False Positive) 2021

Po měsících neúspěšných pokusů o otěhotnění Lucy a Adrian konečně najdou svého vysněného lékaře pro léčbu neplodnosti, impozantního doktora Hindla . Po otěhotnění si však Lucy začne na okouzlujícím Hindlovi všímat něčeho zlověstného a rozhodne se odhalit znepokojivou pravdu o něm i o svém porodním příběhu. Jako by otěhotnět nebylo už tak dost komplikované….

They (Whistler Camp) 2022

Táborníci v konverzním táboře pro LGBTQ+ snášejí znepokojivé psychologické techniky, zatímco je kemp pronásledován tajemným vrahem.