Filmy žánru: Hudební

Vánoční koleda: Muzikál (Scrooge: A Christmas Carol) 2022

Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.

Weird: The Al Yankovic Story (Weird: The Al Yankovic Story) 2022

Prozkoumejte každý aspekt Yankovicova života, od jeho raketového vzestupu ke slávě s ranými hity jako Eat It“ a Like a Surgeon“ až po jeho vášnivé milostné aféry mezi celebritami a proslule zhýralý životní styl.

Racionais MC’s: Z ulic São Paula (Racionais MC’s: From the Streets of São Paulo) 2022

Vlivná hiphopová skupina Racionais MC’s silou svojí hudby i textů proměnila pouliční poezii na výrazné hnutí, které překračuje hranice její domovské Brazílie.

Spirited (Spirited) 2022

Romance a cigarety (Romance & Cigarettes) 2005

Muzikál zasazený do prostředí dělnické třídy v New Yorku. Nick Murder (James Gandolfini) se rozhoduje mezi dvěma ženami – jeho dlouho trpící manželkou Kitty (Susan Sarandon) a ohnivou rusovlasou milenkou Tulou (Kate Winslet), která ví jak ho uspokojit. Teprve tehdy když Kitty přijde na manželovu nevěru, Nick pochopí rozsah bolesti, kterou způsobil své rodině. Ve filmu uslyšíte písně Bruce Springsteena, Nicka Cavea a Jamese Browna.

Rytmus podzimu (Autumn Beat) 2022

Dva bratři narození v Miláně, Tito a Paco, mají stejný sen: prorazit ve světě rapu, aby svět konečně slyšel jejich hlas. Paco je rozený muzikant a Tito umí psát jako nikdo jiný v jeho generaci. Zdá se, že je jim souzený úspěch, ale ambice, život a láska prověří jejich pouto v emocionální pouti, která trvá tři desetiletí.

Elmo v Zemi mrzoutů (The Adventures of Elmo in Grouchland) 1999

Vaše nejoblíbenější postavičky ze seriálu Sezame, otevři se! vás nyní pobaví v celovečerním filmu, při kterém se budete všichni smát. Následujte Elma a jeho přátele do země mrzoutů za Elmovo oblíbenou ztracenou dekou. Při tomto dobrodružství uslyšíte samozřejmě mnoho senzačních písní, legrace a naučíte se jednu z nejdůležitějších věcí v životě – smát se.

O fajfce s myslivcem a jelenem (O fajfce s myslivcem a jelenem) 1967

Veselý pohádkový muzikál, ve kterém se dějí zcela podivné věci… V parku potkává slečna s pejskem Chňapem (mluví ) poněkud nerudného pána , který má starou a vzácnou dýmku s obrázkem myslivce a jelena. Začne pršet, k pršení se přizná postava Deště a začíná hra na zázraky a kouzla. Déšť oživí myslivce z fajfky, který začne v parku honitbu na jelena. Nerudný pán se rozčiluje, že přišel o obrázek na své fajfce a dává provinilcům půl hodiny na to, aby jelena a myslivce přivedli zpět…

Píseň k Vánocům (Christmas Solo) 2017

Muž a žena, oba single rodiče, se do sebe zamilují a jejich vánoční romanci naruší zjištění, že jsou jejich dcery ve škole nesmiřitelnými rivalkami. A když se dívkám situace vymkne kontrole, mají rodiče naději na prožití pokojných a veselých Vánoc?

LiSA Another Great Day (LiSA Another Great Day) 2022

Nahlédněte do světa zpěvačky s přezdívkou rocková hrdinka“, která se zamýšlí nad první dekádou kariéry a zároveň hledí do budoucnosti.