Filmy žánru: Katastrofický

Moon Crash (Moon Crash) 2022

Singkeuhol (SINKHOLE) 2021

Nordsjøen (North Sea) 2021

Obří sopka (Super Eruption) 2011

Sopka nedaleko Yelowstonského národního parku se probouzí. Valí se z ní hustý dým a černé mraky sopečného popele. Jsou ohroženy životy milionů lidí…

The Rescue (The Rescue) 2020

Příběh se nesoustředí jen na pracovní nasazení, ale nabízí též náhled na trénink a do soukromí skupinky záchranářů, kteří riskují své životy, aby zachránili přeživší z havarovaného letadla, rozbouřené řeky či hořící lodě. Nebezpečná práce si vybírá svou daň, někteří odcházejí a na jejich místa nastupují noví kolegové. Skupinu vede Gao Qian , který se kromě pracovních povinností ještě musí starat o malého synka, na jehož výchovu je po smrti manželky sám.

Eksiteu (Exit) 2019

Yong-nam je skvělý horolezec, ale jinak má v životě smůlu. Nemůže sehnat práci, bydlí u rodičů, starší sestry ho neustále peskují, synovec se za něj stydí a ani v lásce mu štěstí nepřeje. Eui-joo , do které byl zamilovaný, ho před lety odmítla. Yong-nam na ni však nemůže zapomenout, a proto v podniku, kde pracuje jako asistentka manažera, uspořádá oslavu 70. narozenin své matky. Během oslavy dojde nedaleko k výbuchu a městem se začne šířit smrtelný bílý plyn, který stoupá vzhůru. Yong-nam bude muset využít svých horolezeckých schopností, aby dostal Eui-joo, svou rodinu a ostatní hosty na střechu do bezpečí.

Greenland: Poslední úkryt (Greenland) 2020

John Garrity s manželkou Allison a malým synem Nathanem se vydávají na nebezpečnou cestu, aby našli útočiště, před obrovskou kometou rychle se blížící k Zemi. Uprostřed děsivých zpráv o tom, že města po celém světě jsou ničena úlomky komety, naši protagonisté bojují s rostoucí panikou a bezprávím, které je obklopuje. Budeme svědky zběsilého útěku do bezpečí. Podaří se jim najít poslední úkryt před globální apokalypsou a najít nový bezpečný domov?

Tunnelen (Tunnelen) 2019

Baekdusan (Ashfall) 2019

Smrtící hurikán (Category 5) 2014

Rodině DuPuisových se podaří jako zázrakem vyváznout z pekla rozpoutaného hurikánem Katrina. Netrvá však dlouho a rodina zjistí, že se na jejich směrem řítí další smrtící hurikán. Ten nový má být ale mnohem silnější…