Filmy žánru: Komedie

Deník malého poseroutky: Rodrick je king (Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules) 2022

Greg Heffley, nervózny žiak základnej školy a magnet na katastrofy, zažíva vo filme Denník odvážneho bojka: Rodrickove pravydlá, inšpirovaným druhou knihou z obľúbenej série , pestré a nezbedné dobrodružstvá. Tentoraz sa točia okolo zložitého vzťahu s Rodrickom, jeho starším bratom. Grega čaká jedna z najväčších výziev, pred akými kedy stál: musí prežiť víkend doma s bratom bez rodičovského dozoru a dodržiavať zoznam pravidiel, ktorý starší brat stále rozširuje.

A Hollywood Christmas (A Hollywood Christmas) 2022

Weird: The Al Yankovic Story (Weird: The Al Yankovic Story) 2022

Prozkoumejte každý aspekt Yankovicova života, od jeho raketového vzestupu ke slávě s ranými hity jako Eat It“ a Like a Surgeon“ až po jeho vášnivé milostné aféry mezi celebritami a proslule zhýralý životní styl.

Sharp Stick (Sharp Stick) 2022

Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda (Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet) 2022

Meet Cute (Meet Cute) 2022

Het Irritante Eiland (A Most Annoying Island) 2019

Na malém ostrově se kvůli prastaré kletbě stane z každého obyvatele i návštěvníka pěkný protiva. Jedenáctiletý kluk se ji proto pokusí zlomit.

I Liviatani – Cattive attitudini (Bad Habits Die Hard) 2020

Na setkání s rodinou svojí přítelkyně si pro jistotu přivede i nejlepšího kamaráda. Dopadne to ale mnohem hůř, než by si vůbec dokázal představit.

Zamilovaný Figaro (Falling for Figaro) 2020

Millie je skvělá mladá manažerka fondu, která se rozhodne opustit své nenaplňující zaměstnání a dlouholetého přítele, aby se vydala za svým životním snem stát se operní zpěvačkou… na Skotské vysočině!

Vánoční koleda: Muzikál (Scrooge: A Christmas Carol) 2022

Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.