Filmy žánru: Komedie

Dračí záchranáři: Hon za zlatou dračicí (Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon) 2020

Dračí záchranáře čeká úžasná honba za pokladem! Musí totiž rychle najít vzácné zlaté dračí vejce a ochránit ho před zlými piráty.

Jako zvířata (Corporate Animals) 2019

Sobecká a megalomanská Lucy je ředitelkou společnosti Incredible Edibles, předního výrobce jedlých příborů ve Spojených státech. Ve své nekonečné moudrosti zorganizuje pro všechny zaměstnance – včetně shovívavých asistentů Freddieho a Jess – firemní výlet do jeskyní v Novém Mexiku. Když dojde ke katastrofě, ani jejich neschopný průvodce Brandon jim nedokáže pomoci. Členové této nesourodé a rozmrzelé skupiny musí spojit své síly, aby z podzemní jeskyně, kde zůstali následkem zemětřesení uvězněni, vyvázli živí. Ve víru sexuálního napětí, překvapivých obchodních odhalení a občasného kanibalismu se Freddiemu a Jess konečně podaří vymanit z Lucyina stínu. Při sledování této třeskutě vtipné a místy šokující hororové komedie budete smíchy lapat po dechu.

Sam Jay: Ve tři ráno (Sam Jay: 3 In The Morning) 2020

Komička a autorka scénářů pro “ se podívá na zoubek vztahům, cestovatelským nočním můrám, troufalosti bělochů a dalším tématům.

Dámy, nedámy (Work It) 2012

Sell By (Almost Love) 2019

Má každý vzťah dátum spotreby? Adam a Marklin to onedlho zistia. Ich päťročný vzťah sa zmenil z vášnivého plameňa na maličký plamienok, čo ich núti zmieriť sa s nedostatkami toho druhého. Nový priateľ Cammy je pre ňu úplne ideálny – ak sa zabudne na fakt, že je bezdomovec. Elizabeth a Damon sú na pokraji rozvodu po pätnástich rokoch blaženosti. Ale aj v tomto chaose pramení večná nádej.

Továrna na sny (Traumfabrik) 2019

V létě 1961 byl Emil komparzistou v studiu DEFA Babelsberg a zamiloval se až po uši do francouzské tanečnice Milou. Vypadá to, že jsou určeni jeden pro druhého, když ale 13. srpna 1961 začne stavba berlínské zdi, jsou rozděleni. Emil vymyslí odvážný plán, aby se mohl s Milou znovu vidět. Předstírá, že je filmový producent Karl Boborkmann a produkuje film. Je to důvod, aby Milou přijela z Francie do NDR. Má to ale háček. Milou má vztah s jedním hercem…

Záchranáři z Malibu: Další vlna (Malibu Rescue: The Next Wave) 2020

V Malibu začíná léto. Tým Platýsů pořádá na pláži mezinárodní soutěž Záchranář roku – a nečekaně se sám zapojí do boje o titul.

Taková malá vražda (Stranger Than Fiction) 2000

Přátelství čtyř mladých lidí je vystaveno velké zkoušce – vraždě. Teprve teď se ukáže, jestli si mohou navzájem věřit a jestli každý z nich je tím, za kterého se dlouhá léta vydával. Ale všechno má svou daň. A tahle daň bude krutá.

Maktub (Maktub) 2017

Týden v tichém domě (Týden v tichém domě) 1947

Předlohy Jana Nerudy patřívaly kdysi k oblíbeným filmovým i televizním tématům. Tímto snímkem na sebe před rovnými šedesáti lety upozornil začínající Jiří Krejčík. I ve výrazně ateliérovém dílu dokázal evokovat mentalitu a předsudky předminulého století. Jednou v úsměvném, jindy ve zvážnělejším nahledu postihl ruch v jednom malostranském domě, představil pestrou plejádu nejrůznějších nájemníků, kteří tam bydlí, i často malicherné rozbroje, které mezi nimi propukají. Za průčelím malostranského domu U dvou slunců pulsuje život. Bydlí zde Bavorovi, věční otroci hokynářského krámku. Domácí Ebrovi, kteří potřebují výhodně provdat dceru. Starý mládenec doktor Loukota a další zajímavé nerudovské postavičky.