Film Naslepo (Blindfold) 1965 online ke shlédnutí

Film Naslepo (Blindfold) 1965 online ke shlédnutí

Co oči nevidí, to… tě nezabije. Věhlasný psycholog má supertajný úkol z nejvyšších míst, jeho snahy však soustavně maří svůdná sestra jeho klienta, Vicky … Hlavním hrdinou americké špionážní komedie podle stejnojmenného románu je úspěšný psychiatr Snow, kterého jednoho dne požádá o pomoc tajemný zmocněnec vlády. Snow má na dobře ukryté vojenské základně vyšetřit jistého bývalého pacienta, geniálního fyzika, který nyní pracuje pro vládu na supertajném projektu. Zároveň se do Snowova života vetře pacientova sestra, svůdná kabaretní tanečnice Vicky. Ta je přesvědčena, že její bratr byl unesen a vážený lékař má v jeho únosu prsty… Ve filmu Naslepo se umně pojí noirová špionážní linka s naivním milostným příběhem a crazykomedií, zanechávající diváka leckdy tápajícího, na jaký film se to vlastně dívá. Tento trend (i když v rafinovanější podobě) odstartoval snímkem , jehož úspěch filmová studia nalákal na pokračování v podobném duchu. Hitchcock se odmítl opakovat, Hollywood si však žánrovou nejednoznačnost zamiloval a přišlo mnoho úspěšných variací na téma špionážní komedie: za všechny jmenujme s a či se a .

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>