Filmy žánru: Rodinný

Deník malého poseroutky: Rodrick je king (Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules) 2022

Greg Heffley, nervózny žiak základnej školy a magnet na katastrofy, zažíva vo filme Denník odvážneho bojka: Rodrickove pravydlá, inšpirovaným druhou knihou z obľúbenej série , pestré a nezbedné dobrodružstvá. Tentoraz sa točia okolo zložitého vzťahu s Rodrickom, jeho starším bratom. Grega čaká jedna z najväčších výziev, pred akými kedy stál: musí prežiť víkend doma s bratom bez rodičovského dozoru a dodržiavať zoznam pravidiel, ktorý starší brat stále rozširuje.

A Hollywood Christmas (A Hollywood Christmas) 2022

Het Irritante Eiland (A Most Annoying Island) 2019

Na malém ostrově se kvůli prastaré kletbě stane z každého obyvatele i návštěvníka pěkný protiva. Jedenáctiletý kluk se ji proto pokusí zlomit.

Vánoční koleda: Muzikál (Scrooge: A Christmas Carol) 2022

Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.

Spirited (Spirited) 2022

Vánoce pod jmelím (Christmas on Mistletoe Farm) 2022

Vdovec o Vánocích zdědí farmu a jenom pomalu si zvyká na nový život na vesnici. Jeho děti ale potají vymyslí plán, jak tam zůstat navždycky.

A Christmas Mystery (A Christmas Mystery) 2022

Dračí prokletí (Ghoster) 2022

Zvídavá dívka a její otec musí odhalit tajemství Echoville Manor, které drželo nejroztomilejšího ducha světa Ghostera v zajetí dlouhých 50 let, dříve, než je drak Yuto všechny vyhladí ve snaze o svoji nesmrtelnost.

Elmo v Zemi mrzoutů (The Adventures of Elmo in Grouchland) 1999

Vaše nejoblíbenější postavičky ze seriálu Sezame, otevři se! vás nyní pobaví v celovečerním filmu, při kterém se budete všichni smát. Následujte Elma a jeho přátele do země mrzoutů za Elmovo oblíbenou ztracenou dekou. Při tomto dobrodružství uslyšíte samozřejmě mnoho senzačních písní, legrace a naučíte se jednu z nejdůležitějších věcí v životě – smát se.

Prokletá romance (Disenchanted) 2022

Od svadby Giselle a Roberta uplynulo už pätnásť rokov, ale Giselle prišla o ilúzie ohľadom života v meste. Rozhodnú sa presunúť svoju rozrastajúcu rodinu do ospalého mestečka Monroeville v snahe nájsť rozprávkovejší život. Bohužiaľ, jej nádeje sa nenaplnia. Predmestie má svoje nové pravidlá a svoju miestnu včeliu kráľovnú Malvinu Monroe, vďaka ktorej sa Giselle ešte viac cíti, že nezapadá. Zo zúfalstva, že sa jej nedarí nájsť svoj šťastný koniec, využije mágiu z Andalasie a premení celé mesto na skutočnú rozprávku, čím ohrozí budúce šťastie svojej rodiny. Giselle vedie závod s časom, aby kúzlo zvrátila a pochopila, čo šťastný koniec pre ňu a pre jej rodinu skutočne znamená.