Archivy blogu

Akční parta zachraňuje Vánoce (The Action Pack Saves Christmas) 2022

Chamtivec Tedík Hrabivý vymyslí ďábelský plán, jak v Lázních naděje pokazit vánoční náladu úplně všem. Akční parta proto musí spojit síly se samotným Santou Clausem.

God’s Creatures (God’s Creatures) 2022

Ve větrem ošlehané rybářské vesnici se matka rozhoduje mezi ochranou svého milovaného syna a vlastním smyslem pro dobro a zlo. Lež, kterou kvůli němu vysloví, rozvrátí jejich rodinu i celou semknutou komunitu.

Vánoční koleda: Muzikál (Scrooge: A Christmas Carol) 2022

Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.

Sharp Stick (Sharp Stick) 2022

Milenec lady Chatterleyové (Lady Chatterley’s Lover) 2022

Lady Chatterleyová, která ke svému manželovi už nic necítí, se pustí do divokého románku s hajným v jejich panství.

Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda (Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet) 2022

Deník malého poseroutky: Rodrick je king (Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules) 2022

Greg Heffley, nervózny žiak základnej školy a magnet na katastrofy, zažíva vo filme Denník odvážneho bojka: Rodrickove pravydlá, inšpirovaným druhou knihou z obľúbenej série , pestré a nezbedné dobrodružstvá. Tentoraz sa točia okolo zložitého vzťahu s Rodrickom, jeho starším bratom. Grega čaká jedna z najväčších výziev, pred akými kedy stál: musí prežiť víkend doma s bratom bez rodičovského dozoru a dodržiavať zoznam pravidiel, ktorý starší brat stále rozširuje.

Pearl (Pearl) 2022

V minulém snímku se parta mladých lidí vydala natočit film pro dospělé na venkově v Texasu, jenomže to nedopadlo podle jejich představ, a to kvůli staršímu páru Howardovi a Pearl . Nyní se tento prequel odehrává na stejném místě, a to o několik let dříve během první světové války v roce 1918. Chata, kde se odehrál masakr X“, byla kdysi během války využívána jako penzion a jedná se o zpětný příběh o tom, jak se Pearl stala osobou, kterou poté byla.

A Hollywood Christmas (A Hollywood Christmas) 2022

Life in Outer Space (Life in Outer Space) 2022