Archivy blogu

The Tiger Rising (The Tiger Rising) 2022

Rob Horton má 12 rokov a žije so svojím otcom Robertom v moteli na Floride s názvom Kentucky Star. Presťahovali sa sem po smrti Robovej matky Caroline . Rob je tichý a často v škole šikanovaný. Veci sa začnú meniť, keď Rob pri potulkách lesom objaví tigra zamknutého v klietke.

Hollywoodská Stargirl (Hollywood Stargirl) 2022

Interceptor (Interceptor) 2022

Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok.

Fire Island (Fire Island) 2022

Titanic 666 (Titanic 666) 2022

Legendární Titanic se vrací! Sto let po potopení původního parníku vyplouvá na svou první a totožnou plavbu jeho technologicky zdokonalená replika Titanic III. Místu dávné nehody však vládnou temné síly, které prahnou po krvi nové posádky a cestujících. Bude se snad opakovat jedna z největších námořních tragédií? Produkční společnost Asylum přichází s dalším hororovým počinem, tentokrát založeným na motivu jednoho z nejznámějších plavidel historie.

We Feed People (We Feed People) 2022

Better Nate Than Ever (Better Nate Than Ever) 2022

Sex Appeal (Sex Appeal) 2022

Gladbeck: Únos rukojmích (Gladbeck: The Hostage Crisis) 2022

Je srpen roku 1988 a dva ozbrojení bankovní lupiči drží německou policii 54 hodin v šachu při dramatu s rukojmími, které skončí přestřelkou. Konečný účet – tři mrtví.

Životní trefa (Hustle) 2022

Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty , objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA.