Archivy blogu

Here for Blood (Here for Blood) 2022

Když je jeho přítelkyně Phoebe zavalena zkouškami na vysoké škole, Tom OBannon , profesionální zápasník, který se snaží vyjít s penězi, souhlasí, že na poslední chvíli nahradí její dobře placenou práci chůvy. Tom přijíždí do izolovaného rodinného domu, kde se seznámí s předčasně vyspělou desetiletou Grace . To, co začíná jako klidná noc s pizzou a videohrami, se rychle zvrtne v krvavý, násilný chaos, když se Tom a Grace ocitnou v boji o holý život, když se do domu snese nadpozemský kult maskovaných vetřelců.

Bezmezná posedlost (Obsessed to Death) 2022

Když se s Cassie rozejde její přítel Austin, začne ho sledovat na sociálních sítích. Přes sítě zjistí, že si našel novou přítelkyni s dokonalým životem. Původně se chtěla jen pomstít Austinovi za rozchod, ale nakonec si chce vzít mnohem víc…

Chuť na lásku (Always Amore) 2022

Elizabeth se nelíbí spolupráce s Benem, hostinským konzultantem, a zároveň se snaží udržet restauraci svého zesnulého manžela v provozu. Brzy však zjistí, že změna může být dobrá a láska se dá vždy znovu najít.

Co se skrývá za zdí (Shab, Dakheli, Divar.) 2022

Ali je slepec, který se snaží spáchat sebevraždu. Dozvídá se, že v jeho bytě je žena na útěku, Leila. Oba se sblíží a Leila se ocitne v Aliho představách.

Otcové a matky (Fædre og mødre) 2022

Komedie o manželském páru, který se pokouší začlenit do kolektivu rodičů v nové škole své dvanáctileté dcery. Během oblíbeného školního tábora se musí rychle zorientovat v hierarchii a rivalitě ostatních rodičů. Co všechno budou ochotni udělat pro své dítě?

Úder (Punch) 2022

Jim je sedmnáctiletý mladík z malého města, který se chystá na svůj první profesionální boxerský zápas. Po kontaktu s homosexuálním chlapcem Whetuem zjistí, co ve skutečnosti znamená síla a že s hrdinstvím má pramálo společného.

Rituál (Ritueel) 2022

Kiki je policejní potápěčka, která se specializuje na vyprošťování mrtvých těl a tvrdě pracuje na tom, aby si získala respekt mužů, které vede. V jednu chvíli najde useknutou ruku a případ ji donutí čelit své minulosti.

Dounia a princezna z Aleppa (Dounia and the Princess of Aleppo) 2022

Dounia je veselá holčička, která miluje svůj domov v syrském Aleppu a všechny jeho nádherné vůně, písně, památky a tradice. V pěti letech však přijde o matku a její otec se stane vězněnou obětí režimu. Když vypukne válka, musí Dounia i její prarodiče uprchnout do zahraničí, aby našli bezpečí. Dounia odjíždí jen s ptáčkem vyřezaným z mýdla a čtyřmi malými semínky černuchy v kapse. Z babiččiných vyprávění si totiž pamatuje, že semínka černuchy zahánějí zlo. Díky nim a s pomocí princezny z Aleppa Dounia a její rodina postupně překonávají překážky, které jim stojí v cestě.

V bublině (Kupla) 2022

Svět šestnáctileté Eveliny ze zapadlého městečka se zhroutí, když zjistí, že má její matka milence. Jako všichni teenageři je i Evelina svobodomyslná dívka, která prahne po nezávislosti. Za každou cenu se snaží zabránit matčině poměru, aby se do sebe rodiče opět zamilovali, což má zábavné i nepříjemné následky.

Princezna a bodyguard (The Princess and the Bodyguard) 2022

Lexi miluje svůj život v New Yorku. Má dobrou kamarádku a spolubydlící Chrissi i svou milovanou keramickou dílnu s obchůdkem. Idyla ale skončí v den Lexiiných 35. narozenin, když ji její královští rodiče požádají, aby zaujala své místo princezny a převzala povinnosti následnice trůnu království Sentovia. Nemůže už žít jako obyčejná dívka. Má dva týdny na to, aby se se svou rolí sžila, vysvětlila to své nejlepší kamarádce a našla datum na královské gala, kde bude představena světu. Nejhorší ale je, že kam se pohne, má stále za sebou  zuřivého bodyguarda Noaha…