Filmy žánru: Thriller

The Enforcer (The Enforcer) 2022

Moje jméno je Vendetta (My name is Vendetta) 2022

Bývalému mafiánovi zavraždí staří nepřátelé manželku a švagra. On proto sbalí dceru a společně utečou do Milána, kde začnou plánovat pomstu.

Le Patient (The Lost Patient) 2022

The Visitor (The Visitor) 2022

Po sérii tragédií se Robert stěhuje se svou ženou zpět do jejího dětského domova. Poté, co objeví starý portrét muže, který vypadá jako on, se rozhodne odhalit identitu tohoto tajemného dvojníka.

V krizi (Crisis) 2021

Příběhy tajného agenta z protidrogové jednotky, univerzitního badatele i truchlící svobodné matky, které se točí okolo smrtelné epidemie závislosti na opioidech.

Corleone (Corleone) 1978

Dobrodružný, téměř westernový příběh vzestupu, slávy i pádu mladíka Vita Garganoa z malého sicilského městečka Corleone, jenž se svou ctižádostivostí vypracuje během krátké doby na mocného šéfa mafie.

Pestkop (Bully) 2017

Středoškolák zajde k věštkyni a stane se svědkem dopadů šikany i dlouhodobých následků, jakými se podepsala na jeho spolužácích.

Paradise City (Paradise City) 2022

Ryan Swan se musí probojovat havajským zločineckým světem, aby se pomstil šéfovi, který zavraždil jeho otce.

Manifest West (Manifest West) 2022

Tichý společník (The Silent Partner) 1978

Miles Cullen je nesmělý bankovní úředník, kterému se jednoho dne obrátí život vzhůru nohama. Náhodou totiž odhalí připravovanou bankovní loupež, ale ještě předtím, než k ní dojde, ukradne peníze sám. Poté, co se o tom po svém neúspěšném pokusu banku vyloupit dozví sám sadistický zločinec Harry Reikle , Cullena vypátrá a zatáhne jej do nebezpečné hry na kočku a myš, v níž hlavní roli hraje ukradených 50 000 dolarů.