Filmy žánru: Thriller

Deadly Daughter Switch (Deadliest Switch) 2020

Brooke vede dokonalý život po boku milujícího manžela a dcery Hailey. Ten se však obrátí naruby, když test DNA odhalí nepředstavitelné. Hailey není jejich biologická dcera, ale byla v nemocnici nedopatřením zaměněna s jiným miminkem. Když se rodina seznámí s Alexis a její dcerou Breanne, rozhodnou se obě dívky žít s Jenkinsovými. Zoufalá Alexis tedy vymyslí plán, jak získat zpět nejen Breanne, ale i svou biologickou dceru Hailey.

The Invocation of Enver Simaku (The Invocation of Enver Simaku) 2018

Novinář se vrací do Albánie zjistit, proč kdysi zemřela jeho manželka, a zaplete se přitom do podivného vyšetřování paranormálních jevů.

La Rusa (La Rusa) 2018

Chlapík se po patnácti letech vrací domů a zjistí, že jeho rodnou vesnici někdo tyranizuje. Taky ale potká ženu, která mu může změnit život.

Titanic 666 (Titanic 666) 2022

Legendární Titanic se vrací! Sto let po potopení původního parníku vyplouvá na svou první a totožnou plavbu jeho technologicky zdokonalená replika Titanic III. Místu dávné nehody však vládnou temné síly, které prahnou po krvi nové posádky a cestujících. Bude se snad opakovat jedna z největších námořních tragédií? Produkční společnost Asylum přichází s dalším hororovým počinem, tentokrát založeným na motivu jednoho z nejznámějších plavidel historie.

Interceptor (Interceptor) 2022

Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok.

Vražedné právo (Killer in Law) 2018

Snímek na motivy skutečných událostí nabízí příběh Melissy, šťastně vdané ženy s osmiletou dcerkou, která navrhne matce svého manžela, aby se k nim nastěhovala. Brzy však Melissa zjistí, že je babička vyšinutá a ráda by svou vnučku unesla jako náhradu za vlastní mrtvé dítě.

Budoucnost je osamělé místo (Die Zukunft ist ein einsamer Ort) 2021

Frank, muž s čistým trestním rejstříkem, zaútočí na obrněný transportér a poté se sám přihlásí na policii. Jeho chování je nepochopitelné. Ve vězení se setkává s Fuadem, nekompromisním a podezíravým Arabem, kterého chrání jeho klan. Aby se k němu Frank dostal blíž, zapojí se do obchodu s drogami uvnitř věznice a a ocitne se mezi dvěma znepřátelenými skupinami německých a arabských vězňů. Frank má důvěrný vztah s dozorkyní Susannou, ale netuší, že i ona je součástí Fuadova podniku. Přesto se oba citově sblíží. Frank je však jediný, kdo ví, že jeho žena a dcera zemřely při autonehodě, kterou způsobil Fuad, jenž poté z místa činu utekl. Za tento zločin stále nebyl potrestán a Frank se mu chce pomstít.

Nebezpečný nápadník (Family Seductions) 2021

Sandra si s dcerou Sophií nedávno otevřela vysněnou kavárnu. Pomáhá jim i pohledný a tajemný kytarista Blaine, který hraním písní přitahuje do kavárny davy. Když Sophie zjistí, že Blaine tajně svádí nejen ji, ale i její matku, je odhodlaná odhalit všechna jeho tajemství…

Ostrov stínů (Island of Shadows) 2020

Carly je úspěšná autorka detektivek. Po letech tvrdé práce s manželem Kevinem vyráží na dovolenou do historického sídla na Crawfordském ostrově. Kevin bere dovolenou jako šanci znovu obnovit jejich vztah, ale Carly se na místě začne zajímat o podivnou a dosud nevyřešenou vraždu Diany Crawfordové a znovu se ponoří do práce…

Memory (Memory) 2022

Alex , zkušený zabiják, plánuje odejít do důchodu, ale dostane poslední úkol, který nakonec odmítne splnit, když zjistí, že cílem je mladá dívka. Alex se snaží zakázku odvolat, ale zjistí, že dívku zabil někdo jiný. To ho postaví proti Vincentovi , agentovi FBI, který dívku po smrti jejího otce rehabilitoval, a také proti lidem, kteří ho najali. Alex se vydává zlikvidovat obchodníky s dětmi, ale ukáže se, že jeho vážná ztráta paměti má negativní vliv na jeho zdraví a splnění mise.