Film Slavní jezdci (The Glory Guys) 1965 online ke shlédnutí

Film Slavní jezdci (The Glory Guys) 1965 online ke shlédnutí

Co může být těžší, než čelit ve válce Siouxům? Svádět boj o srdce ženy! Kapitán Demas Harrod dostal náročný úkol. Během krátké doby má ve výcvikovém táboře připravit do služby vojenský oddíl z nových rekrutů. Blíží se totiž rozhodující bitva proti Siouxům, kterou chce ukrutný generál Frederick McCabe vyhrát za každou cenu. Vůdčí silou se má stát 3. kavalérie, která má být obětována ve jménu slavného vítězství. Generál proto povolá také zkušeného zvěda Sola Rogerse, který má pomoct s výcvikem. Jenže se ukáže, že ten se uchází o srdce stejné ženy jako kapitán Harrod. Jak se nakonec milostný trojúhelník promítne do osudu válečné bitvy? V hlavních rolích prchlivých soků v lásce, kteří ale musí spojit své síly, se představili a .

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>