Film Jak okrást zloděje (Faith Heist) 2021 online ke shlédnutí

Film Jak okrást zloděje (Faith Heist) 2021 online ke shlédnutí

Benjamin Wright je reverend baptistické církve Monroe a její členové ho ctí a milují. Vědí, že pro černošskou komunitu dělá víc, než kdokoli jiný. Teď ho tíží potřebné opravy kostela a nedostatek finančních prostředků. Rozhodne se vyslechnout finančního poradce Baxtera a investovat do kryptoměny. Potřebných 50 000 dolarů na investici může dát, když zastaví kostel. Ale nemusí se bát, výnos bude tak bohatý, že bude dost i na splacení půjčky, i na opravy kostela. Jenže Benjamin brzy zjistí, že investiční poradce je vlk v beránčím rouchu a peníze jsou v nenávratnu. Policie má svázané ruce. i když o Baxterovi ví, nemají žádné přímé důkazy. Benjamin je nešťastný a sype si popel na hlavu před svými farníky, protože ví, že jeho chyba je může stát kostel. Chytá se ho zoufalství a jedinou možnost, jak získat peníze zpět, vidí v loupeži. Musí je od Baxtera ukrást. Se svými myšlenkami se svěří Jordanovi, členu kongregace, který byl v minulém životě zlodějem. Jordan ho ale přesvědčí, že na tak složitý plán potřebují vice lidí, a tak přiberou ještě pět dovedných členů kongregace. Všichni kromě něj jsou ale nováčci, a tak budou potřebovat i boží zásah, aby uspěli.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>