Archivy blogu

Riverdance: Animované dobrodružství (Riverdance: The Animated Adventure) 2021

Mladý Keegan z Irska prožil smutnou ztrátu. Se španělskou parťačkou Moyou a kouzelným stádem duchů jelenů pak ale díky tanci zvládnou nebezpečné i beznadějné situace.

The Kindred (The Kindred) 2021

Jehla v kupce času (Needle in a Timestack) 2021

Pokud má láska podobu uzavřeného kruhu, co byste udělali, abyste se spojili se svou spřízněnou duší? Oscarový režisér přináší napínavý milostný příběh odehrávající se v blízké budoucnosti. Nick a Janine (na Oscara nominovaní a ) jsou milující se manželé, kteří vedou idylický život. Dokud se neobjeví Janinin bývalý manžel , aby se je za pomoci Nickovy přítelkyně z vysoké školy pokusil rozdělit. Nickovy vzpomínky se pomalu vytrácejí a on se musí rozhodnout, co je ochoten obětovat, aby si udržel – nebo nechal odejít – vše, co miluje. Vydrží láska i v budoucnosti, kde je čas proměnlivý a celý život může být jen iluzí?

U kopírky (Penyalin Cahaya) 2021

Studentka kvůli svým fotkám z večírku přijde o stipendium a rozhodne se zjistit, jestli se jí tu noc nestalo něco hrozného.

Eternals (Eternals) 2021

Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel. Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům. Film má vynikající herecké obsazení. exceluje jako všemocný Ikaris, hraje lidstvo milující Sersi, je kosmickou silou poháněný Kingo, je superrychlá Makkari, je inteligentní vynálezce Phastos, hraje moudrou duchovní vůdkyni Ajak, je věčně mladá a přitom prastará Sprite, je mocný Gilgamesh, je odměřený samotář Druig a je divoká bojovnice Thena. hraje Dana Whitmana.

Tohle není sranda (El comediante) 2021

Komik najde nový smysl života, když ho nejlepší kamarádka požádá, ať jí daruje sperma. A k tomu všemu mu cestu zkříží dívka, co slyší hlasy z vesmíru.

Bod varu (Boiling Point) 2021

Šéfkuchaři Andymu směna v jeho restauraci ani nezačala, a už nestíhá. Je poslední pátek před Vánoci, a tak si chce fajnové jídlo dopřát snad každý. Hosteska přijala příliš mnoho rezervací, nespokojený kontrolor šmejdí v kuchyni a do toho všeho má dorazit i Andyho mentor, kuchařská ikona, přicházející bez varování, zato s partnerkou, uznávanou food-kritičkou. Hůř snad být nemůže. Jednozáběrová jízda hektickým večerem začíná… Britský film s famózním v hlavní roli se žene kupředu nesmlouvavým tempem práce v gastrobyznysu. Trefný ale bude připadat všem, kterým se pod tíhou profesního stresu někdy zavařila hlava.

Mother/Android (Mother/Android) 2021

V postapokalyptickém světě otřásaném násilným povstáním androidů hledají mladá těhotná žena a její přítel bezpečí.

The Tragedy of Macbeth (Macbeth) 2021

Lord Macbeth je přesvědčen trojicí čarodějnic, že je jeho osudem stát se příštím králem celého Skotska. Ambiciózní žena jej v tom podporuje a k naplnění proroctví zbývá jediné – zbavit se krále současného .

Ljotčik (The Pilot. A Battle for Survival) 2021

Prosinec 1941, Severozápadní fronta. Německá tanková kolona se pohybuje směrem k Moskvě. Během mise k zastavení nepřátelského postupu je sestřelen IL-2 Nikolaje Komleva . Komlevovi se podaří nouzově přistát se svým letadlem na odlehlé lesní mýtině. Přežije, je ale daleko od svého území. Čeká ho neúprosná zkouška těžké fyzické a psychické odolnosti. Po boji s hladem a extrémním chladem, vyhýbání se smečkám vlků a oddílům nacistických vojáků se zraněný Komlev konečně dostává zpět do bezpečí. Tam však čelí další výzvě, která ze všech nejvíce mění jeho život.