Archivy blogu

Witches in the Woods (Witches in the Woods) 2019

A Love Song for Latasha (A Love Song for Latasha) 2019

Waiting for the Barbarians (Waiting for the Barbarians) 2019

Byl jsem a budu (Es gilt das gesprochene Wort) 2019

Zatímco kurdský gigolo Baran sní o budoucnosti v Evropě, německá pilotka Marion se snaží vyrovnat s diagnózou rakoviny. Když se ti dva setkají na dovolené v tureckém letovisku Marmaris, rozhodnou se uzavřít fingované manželství. Po slibném začátku mají společnou budoucnost zdánlivě nadosah. Záhy se však ukáže, že to nebude tak jednoduché. Jejich dohodu komplikují emoce a obavy, neboť před sebou oba skrývají více než jedno tajemství. Nakonec se budou muset rozhodnout, který ze svých snů chtějí následovat – a zda mohou i nadále zůstat spolu.

Lest lasiček (El Cuento de las Comadrejas) 2019

Ve snímku Lest lasiček vytvoří jedna z největších hvězd minulosti Mara Ordazová neobvyklou rodinu v dekadentním venkovském sídle, kde žije se svým invalidním manželem , scénáristou jejích největších hitů Norbertem Imbertem a režisérem, s nímž mnohokrát spolupracovala . Jejich poklidný život se navždy změní poté, co se u nich nečekaně objeví mladá dvojice, která údajně zabloudila během výletu. Pravda je ale jiná. Jedná se totiž o realitní makléře, kteří chtějí Maru přesvědčit k prodeji domu v naději, že si tak přijdou na velké peníze. Jak ovšem brzy zjistíme, oběma podvodníkům ( a Nicolas Francella) hrozí nebezpečí, že se stanou jen dalším párem lasiček, které Imbert chytá do svých pastí.

Luce (Luce) 2019

Dolly Kitty Aur Woh Chamakte Sitare (Dolly Kitty Aur Woh Chamakte Sitare) 2019

První akční hrdina (První akční hrdina) 2019

Mladý filmový fanoušek zjišťuje, že se stal hlavním hrdinou akčního filmu, který navzdory jeho vůli vytváří nevyzpytatelný Režisér. Podaří se mu díky znalosti žánrových pravidel porazit zákeřné padouchy a zachránit svou životní lásku? Krátký film debutujícího  skládá poctu tvorbě a i nejslavnějším hollywoodským akčňákům. To vše v originální hře s postupy akčního žánru, jaká v české kinematografii nemá obdoby.

15. srpna (15 August) 2019

Oslavy indického Dne nezávislosti v jednom bombajském domě se nepříjemně zvrtnou. Jeho obyvatelé společně pomáhají malému klukovi a láska mladého páru je v ohrožení.

The Fanatic (The Fanatic) 2019