Archivy blogu

Vše o Nině (All About Nina) 2018

Mladá stand-up komička Nina má velmi slušně rozjetou kariéru. Její vystoupení jsou žádaná, a tak se zdá, že ji čeká zářná budoucnost. Jenže nakolik má Nina úspěchy v kariéře, natolik má rozvrácený svůj vlastní osobní život. Po každém vystoupení zvrací, stres zahání litry alkoholu a absenci skutečného vztahu nahrazuje množstvím náhodného sexu na jednu noc. Výjimkou je její podivný vztah s trochu stálejším ženatým milencem, násilnickým policistou, kterému nedělá problém Ninu sem tam zbít. Aby z tohoto frustrujícího prostředí Nina unikla, podala si přihlášku do comedy-klubu v Los Angeles. Odletí tam a nastěhuje se ke své kamarádce Lake, lesbičce, která neustále řeší problémy druhých. Nina v LA nečeká jenom na výsledek konkurzu, ale vystupuje v místních klubech. V jednom z barů narazí na Rafea. Rafe není komikem a Nina se k němu zprvu chová dost nepřátelsky. Klidný a distingovaný Rafe se jí ale líbí čím dál víc. Jenže ani v novém vztahu se není schopna zbavit svého drsného image moderní sarkastické ženy. Její maska vztah, o který hodně stojí, pochopitelně ničí. Pak se Nina dozví, že uspěla v konkurzu, a zjišťuje, že její soupeřky se k ní chovají odtažitě a úspěch jí přejí jen na oko…

The Invocation of Enver Simaku (The Invocation of Enver Simaku) 2018

Novinář se vrací do Albánie zjistit, proč kdysi zemřela jeho manželka, a zaplete se přitom do podivného vyšetřování paranormálních jevů.

Youtopia (Youtopia) 2018

La Rusa (La Rusa) 2018

Chlapík se po patnácti letech vrací domů a zjistí, že jeho rodnou vesnici někdo tyranizuje. Taky ale potká ženu, která mu může změnit život.

Vražedné právo (Killer in Law) 2018

Snímek na motivy skutečných událostí nabízí příběh Melissy, šťastně vdané ženy s osmiletou dcerkou, která navrhne matce svého manžela, aby se k nim nastěhovala. Brzy však Melissa zjistí, že je babička vyšinutá a ráda by svou vnučku unesla jako náhradu za vlastní mrtvé dítě.

Studené nohy (Kalte Füße) 2018

Denis je mladík s pozitívnym vzťahom k všetkému, čo sa dá speňažiť alebo získať zdarma. Charlotte je nádejná policajtka, s vervou cieľavedomej študentky prekonávajúca vlastné profesionálne nedostatky. Absencia finančných zdrojov privedie Denisa do vily starého pána po mozgovej mŕtvici. Všetko vidí, ale nehovorí a nemôže sa hýbať. Keď sa s Charlotte, jeho vnučkou, stretne vo dverách, netuší, že práve rozohral dramatickú šachovú partiu, na konci ktorej bude niekým úplne iným.

Čas na lásku (Season for Love) 2018

Tyler se vrací na prázdniny do svého rodného města Red Rock v Texasu. Před dvěma lety se rozvedla, s manželem Eddiem ale zůstali přátelé – nejen kvůli dceři Rosie, spojoval je i zájem profesní: Tyler pracovala jako kuchařka v Eddieho restauraci v San Francisku. Teď ji ale Eddie musel zavřít, a tak je Tyler bez práce. Hned si to ale začne vynahrazovat doma, protože její matka Jo má pravý texaský gril a Tyler tam začne vypomáhat. V Red Rocku se každoročně koná soutěž o nejlepší barbecue a letos se jí zúčastní Corey Turner, rodák z Red Rocku a láska Tyler ze střední školy. Corey se za patnáct let, co se neviděli, vypracoval, má tři restaurace v Brooklynu v New Yorku a vydává kuchařky, které patří k bestsellerům. Soutěž, jejíž výherce obdrží prémii ve výši 25 tisíc dolarů, má tři kola. Vítěz semifinále se nakonec utká právě s Coreym. Když se Tyler s Coreym setkají, rychle si oživí romantické vzpomínky z mládí. Corey si také dobře rozumí s Rosie. A oba si uvědomují, jak je jim dobře v rodném městě…

Los amores cobardes (Coward Love) 2018

Mladá žena se po ošklivém rozchodu na léto vrací do svého rodného města a znovu se setkává s matkou, nejlepší kamarádkou a mužem ze svojí minulosti.

Ukradené dětství (A Stolen Past) 2018

Tamara třináct let pátrá po své unesené dceři. V přestrojení za učitelku matematiky najde cestu, jak se s dcerou znovu spojit. Jenže otec dívky je ochotný udělat vše, jen aby pravda zůstala nadále skryta, dokonce i zabíjet…

Předurčena k tanci (On Pointe) 2018

Paige se chce stát profesionální baletkou a připravuje se na konkurs do proslulého baletního souboru. Její rodiče žijí odděleně, matka Lynda je frustrovaná z blížícího se rozvodu a Paige v rozhodnutí nepodporuje, právě naopak. Zaměří se na špatné známky, chce, aby si je Paige opravila a zakáže jí chodit na balet. Její učitel tance dělá co může, aby jí pomohl. Musí přesvědčit Paige samotnou, i Lyndu, že svého snu se člověk nemá vzdávat, a že má na to, aby ve světě tance uspěla.