Archivy blogu

Kluci z Bromley (The Bromley Boys) 2018

Příběh o chlapci, dívce a nejhorším fotbalovém manšaftu na světě… to víte, člověk si nevybírá, do koho se zamiluje. Kluci z Bromley je humorný a zároveň dojemný příběhy o dospívání, který se odehrává na pozadí neligového fotbalu. Příběh jistě chytne za srdce každého fotbalového fanouška, ale film má i širší, univerzálnější téma a poselství. Ve svém jádru je to příběh o lásce, přesněji řečeno o první lásce a oné krásné rozpačitosti, která s ní jde ruku v ruce.

Making Babies (Making Babies) 2018

Stíny smrti: Vražda v Luberonu (Murder in Luberon) 2018

Uprostřed Provence je během loveckého honu zavražděn čtyřicetiletý Pascal Achard. Zástupkyně prokurátora Elisabeth Richardová se poprvé pouští do vyšetřování ve spolupráci s policejním kapitánem Charlesem Jouanicem a jeho zástupkyní Caroline Martinezovou . Kdo zastřelil oběť? A proč? Během pátrání v osobním životě zavražděného vyšetřovatelé odhalují nejen temnou osobnost svůdníka a manipulátora, ale i stará rodinná tajemství.

Skažene vesillja (Crazy Wedding) 2018

Tajemství štěstí (Secretul fericirii) 2018

Dva kamarádi, kteří se ocitli v zajetí zločinecké hry, zjistí, že štěstí jednoho je vykoupeno neštěstím toho druhého. Zdroje štěstí jsou totiž omezené. Děj se odehrává v domě Tomy, který se nedávno dozvěděl, že ho jeho žena Ana podvedla s nejlepším kamarádem Davidem. Proponent příležitostí veskrze bizarních, ač neméně možných, Toma tlačí svou ženu a přítele do situací na pokraji absurdity, v nutkavé snaze odhalit tajnůstky, které ti dva tak úzkostlivě střeží.

Návrat (Návrat) 2018

Záhadný telefonát, který zastihne písničkářku Sáru na klubovém vystoupení, ji přiměje vyhledat ještě před půlnocí osamělou hospůdku ve vesničce za Prahou… Čeká tam na ni bývalý přítel, který ji kdysi zradil a opustil, ale také nostalgie, vzpomínky a ztracené sny… Podivná noc, podivní hospodští hosté a šokující ranní probuzení. Nic už nebude jako dřív!

A.R.C.H.I.E. 2 (A.R.C.H.I.E. 2) 2018

Kapverdy, duhová země (Cap-Vert, les graines de l’espérance) 2018

Půvab portugalské kolonie na křižovatce námořních tras mezi Evropou, Afrikou a Jižní Amerikou… Legenda praví, že stvořil Bůh svět a když tak učinil, odhodil hrst země, která mu zbyla, do Atlantského oceánu. A tak se zrodily Kapverdské ostrovy, ztracený ráj uprostřed širého oceánu. Ostrovy neměly být nikdy obydleny. Jenže Bůh to nějak popletl, a tak se Kapverďané stali symbolem rozmanitosti a pestrosti. Žijí tu spolu potomci otroků i kolonizátorů a z této pestré směsice vzešla i svébytná kultura. Každý ostrov je jiný a k pohodové atmosféře nabízí i pozoruhodně různorodou krajinu. Suchopár střídají tisícileté krátery a zelené vrcholky. Kapverdy jsou prostě tolerantní země s nepostižitelným kouzlem.

Narzeczony na niby (Môj falošný snúbenec) 2018

Môže sa malá, nevinná lož vymknúť spod kontroly a viesť k úplnej katastrofe? Alebo keď sa v živote začne všetko rúcať, je možné to ešte napraviť a začať odznova? Karina robí všetko pre to, aby mala prvý šťastný vzťah v živote. Nanešťastie sa zdá, že muž, ktorému dala svoje srdce, sa zaujíma viac o seba ako o ňu. Jedna nepredvídaná udalosť a jedna malá lož zmenia Karinin usporiadaný život na poriadne emocionálnu a zábavnú horskú dráhu. Čoskoro sa ukáže, že aj ostatní ľudia okolo Kariny majú svoje malé tajomstvá. Keď pravda vyjde najavo, všetci si budú musieť konečne urobiť poriadok vo svojich vzťahoch a vo svojich srdciach.

Every Other Holiday (A Holiday Wish Come True) 2018

Rozvedení rodičia Tracie a Rick majú dohodu, že ich malé dcéry Harper (Abby James Witherspoon) a Ava (Skylar Olivia Flanagan) trávia s mamou alebo otcom na striedačku každé druhé Vianoce. Ale tieto sviatky si dievčatá dali na zoznam želaní len jednu vec – stráviť Vianoce s mamou aj otcom na rodinnom statku, ktorý patrí Tracie. Pre Tracie to bude náročná skúška: bude musieť počúvať, ako sa jej súrodenci chvália dokonalým životom, a znášať snahu svojej matky chrániť ju poukazovaním na všetky Rickove chyby a nedostatky. Ale na konci dňa môže toto vianočné stretnutie pomôcť oživiť stratenú lásku medzi Tracie a Rickom a splniť to najväčšie želanie ich dcér.