Archivy blogu

Visions (Visions) 2023

Sledujeme osud brilantní kapitánky letecké společnosti Estelle , která má dokonalý život se svým manželem Guillaumem , uznávaným lékařem. Něco se změní, když se Estelle zamiluje do Any a začne s ní mít intenzivní románek.

Umění jíst a milovat (The Taste of Things) 2023

Píše se rok 1885. V rozlehlém domě v údolí Loiry začíná další den a kuchařka Eugénie od časného rána pobíhá v kuchyni. Její jedinečný talent a láska k vaření dávají vzniknout neuvěřitelně chutným pokrmům. Posledních 20 let pracovala pro slavného gurmána Dodina . Společně hledají a nalézají nové, neotřelé recepty, zkoumají chutě a sdílejí lásku ke gastronomii. Během let mezi nimi vzniklo silné pouto ovoněné upřímnou láskou. Dodin by byl rád, kdyby se Eugénie stala jeho ženou. Ta ale zarputile odmítá, nechce ztratit svobodu. Vždyť jejich soužití je takto dokonalé. Tráví spolu dlouhý čas, zkoumají a hledají recepty. Není to lepší než kdejaké manželství? Dodin je ale neústupný a tak se rozhodne udělat něco, co ještě nikdy neudělal: uvaří on pro ni. Možná mu poté řekne své Ano.

The Antarctic Octopus (The Antarctic Octopus) 2023

Sharktopus (Zhang sha) 2023

Murder City (Murder City) 2023

Zdiskreditovaný expolicajt z Detroitu Neil sa ocitol na rázcestí, kedy nemá na výber. Aby ochránil svoju rodinu a splatil otcov dlh, je nútený začať pracovať pre neľútostnú obchodníčku s narkotikami Ash . Čoskoro sa ukáže, že v stávke je viac než predpokladal.

Evie (Evie: Evil Has a New Name) 2023

Jako malá se Evie ztratila v mýtech a legendách o moři. Když si hraje a zkoumá mys, najde na pobřeží vyplavený prokletý náhrdelník. Neuvědomuje si, jaká zlá přítomnost je s ním spojena. Když se jí zmocní jeho moc, vypustí smrtícího vodního démona, který si chce přivlastnit ji i ty, které miluje.

Gueules noires (The Deep Dark) 2023

Skupina baníkov spolu s vedeckým pracovníkom – profesorom, zostanú uväznení kilometer pod zemou v tajomných, starobylých chodbách, ktoré ukrývajú záhadnú hrobku. Avšak chamtivosť jedných z nich spôsobí, že prastaré zlo, ktoré hrobka ukrývala, sa zrazu prebudí.

Cena hříchu (Mob Land) 2023

Miestny šerif Bodie Davis sa snaží zachovať v komunite pokoj, keď zúfalý rodinný príslušník Shelby vylúpi ilegálne zariadenie s narkotikami so svojím nerozvážnym švagrom Treyom . Sprvoti jednoduchá vykrádačka naberie hrozivý smer, keď sa v súvislosti s činom prebudí neworleanská mafia, ktorý sa usiluje o pomstu a ohrozuje Shelbyho manželku a dcéru.

Vzmužme se (Men Up) 2023

Pět obyčejných mužů oživuje svůj sexuální život, když se pouští do jedné z prvních lékařských testů léku, který se stal Viagrou.

Země žen (La terra delle donne) 2023

50. léta 20. století. Na starobylém ostrově Sardinie bojují dvě generace žen proti omezujícím tradicím, aby dosáhly sexuální a emocionální svobody.