Archivy blogu

Zamilovaný Figaro (Falling for Figaro) 2020

Millie je skvělá mladá manažerka fondu, která se rozhodne opustit své nenaplňující zaměstnání a dlouholetého přítele, aby se vydala za svým životním snem stát se operní zpěvačkou… na Skotské vysočině!

The Jonestown Haunting (The Jonestown Haunting) 2020

Před deseti lety přežila děsivou tragédii sekty v Jonestownu. Po návratu na místo, kde k ní došlo, se stane svědkem nadpřirozených úkazů.

I Liviatani – Cattive attitudini (Bad Habits Die Hard) 2020

Na setkání s rodinou svojí přítelkyně si pro jistotu přivede i nejlepšího kamaráda. Dopadne to ale mnohem hůř, než by si vůbec dokázal představit.

Brusinkové Vánoce (Cranberry Christmas) 2020

Odloučený pár předstíral manželské štěstí v celostátní televizi, aby pomohl místnímu vánočnímu festivalu i vlastnímu podnikání. Jaká je však čeká budoucnost, když jejich znovuzrozenou lásku ohrožují nové příležitosti?

Legacy (Legacy) 2020

Children of Camp Blood (Children of Camp Blood) 2020

Amalia en el otoño (Amalia in the Fall) 2020

Starší vdova, která se kvůli dceři musela přestěhovat do madridského domova pro seniory, začne krátce před propuknutím pandemie přehodnocovat svůj dosavadní život.

Poslušná (Submissão) 2020

Lúcia byla napadena svým manželem a podala trestní oznámení. Spolu s asistentkou prokurátora Marií João Correiou se pouští do boje s portugalskou justicí. Snaží se přimět svého muže, syna vysoce postaveného právníka, aby převzal odpovědnost za své činy. Soudní proces je veřejnosti nepřístupný, ale Lúcia se ze všech sil snaží dosáhnout spravedlnosti a hájit svá práva v převážně mužském světě.

Nebesa (Heavens Above) 2020

Černá komedie zachycuje tři příběhy o vlivu zázraků na postkomunistickou společnost, která po půlstoletí ateismu znovu objevuje křesťanství… Stojan je nudný, průměrný chlapík, který má ale dobré srdce. Když se mu následkem podivné nehody při výměně žárovky objeví nad hlavou svatozář, stane se hvězdou městečka, v němž žije. Jeho tvrdohlavá žena Nada však není z nechtěné pozornosti sousedů vůbec nadšená. Ze všech sil se snaží udělat z manžela nevýrazného člověka, jakým kdysi býval. Stojanovi se ale nový životní styl zalíbí natolik, že je kvůli němu ochoten porušit zákon…

Vysněné rande (A Christmas Exchange) 2020