Archivy blogu

Deep Blue Sea 3 (Deep Blue Sea 3) 2020

Host (Host) 2020

Hon za pravdou: Dezinformace a cena falešných zpráv (After Truth: Disinformation and the Cost of Fake News) 2020

Tento poučný dokumentární film zkoumá v době sociálních médií rostoucí fenomén tzv. fake news ve Spojených státech i to, jak dezinformace, konspirační teorie a falešné zprávy ovlivňují běžného občana. Snímek se zaměřuje na několik vymyšlených zpravodajských příběhů, které v posledních letech vzbudily velkou pozornost a měly zřetelný dopad na skutečný svět, včetně nechvalně proslulé aféry Pizzagate, dezinformačních kampaní, které ovlivnily prezidentské volby v roce 2016, federálního spiknutí Jade Helm a mnohých dalších. Dokument, který čerpá z jedinečných rozhovorů a exkluzivního přístupu k různým odborníkům, stejně jako šiřitelům a obětem dezinformací, vrhá světlo na to, jak se post-faktická kultura stává stále nebezpečnější součástí globálního informačního prostředí.

Anelka: Nepochopený střelec (Anelka: L’Incompris) 2020

Nevypočitatelný, nebo nedostižný? Anebo obojí? Tenhle dokument se zblízka podívá na kariéru kontroverzního francouzského fotbalisty Nicolase Anelky.

Záchranáři z Malibu: Další vlna (Malibu Rescue: The Next Wave) 2020

V Malibu začíná léto. Tým Platýsů pořádá na pláži mezinárodní soutěž Záchranář roku – a nečekaně se sám zapojí do boje o titul.

Dračí záchranáři: Hon za zlatou dračicí (Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon) 2020

Dračí záchranáře čeká úžasná honba za pokladem! Musí totiž rychle najít vzácné zlaté dračí vejce a ochránit ho před zlými piráty.

Sam Jay: Ve tři ráno (Sam Jay: 3 In The Morning) 2020

Komička a autorka scénářů pro “ se podívá na zoubek vztahům, cestovatelským nočním můrám, troufalosti bělochů a dalším tématům.

Torden (Mortal) 2020

Fantasy dobrodružný film Mortal vypráví příběh o mladém muži, který objevuje, že má zvláštní schopnosti podobné bohu, které jsou založeny na norské mytologii.

Berlin Berlin (Berlin Berlin) 2020

Archive (Archive) 2020

2038: George Almora pracuje na skutečné lidské inteligenci. Jeho nejnovější prototyp je téměř připraven. Tato citlivá fáze je také nejrizikovější. Zejména proto, že má cíl, který musí být za každou cenu skrytý – být znovusjednocení se svou mrtvou manželkou.