Archivy blogu

Pestkop (Bully) 2017

Středoškolák zajde k věštkyni a stane se svědkem dopadů šikany i dlouhodobých následků, jakými se podepsala na jeho spolužácích.

Píseň k Vánocům (Christmas Solo) 2017

Muž a žena, oba single rodiče, se do sebe zamilují a jejich vánoční romanci naruší zjištění, že jsou jejich dcery ve škole nesmiřitelnými rivalkami. A když se dívkám situace vymkne kontrole, mají rodiče naději na prožití pokojných a veselých Vánoc?

It Kills (Camp Blood VII: It Kills) 2017

Es por tu bien (It’s for Your Own Good) 2017

Žijeme jen jednou (Sólo se vive una vez) 2017

Diana: The Woman Inside (Diana: The Woman Inside) 2017

Fullmetal Alchemist – hledání kamene mudrců (Hagane no renkindžucuši) 2017

Alchymista Edward Elric hledá způsob, jak vrátit bratru Alovi jeho tělo. Pozorně ho přitom ale sledují záhadné příšery a taky armáda, která je u moci.

Země vánočních zázraků (Říše divů) 2017

Helenin manžel utekl s mladší ženou. Vánoce jsou za dveřmi, život se zpomalil a nic není jako dřív. Helenina nejlepší kamarádka Ulli přijde s nápadem strávit Vánoce na jediném místě, které si mohou dovolit, a kde ještě nemají beznadějně plno. Těší se na staré dobré Vánoce na venkově strávené v ženské společnosti. Vánoce na ekologické farmě pořádají Tuure a Unna, dva nezkušení farmáři, kterým nabízené ubytování na farmě skýtá příležitost utužit místní vztahy. Svátky utečou jako voda a život hostů i hostitelů nečekaně nabere zcela nový směr. Ženy z Wonderlandu náhle musí čelit zásadním životním otázkám.

Love You to the Stars and Back (Love You to the Stars and Back) 2017

The Lady of the Damned Forest (La dama del bosque maldito) 2017

Měla to být dobrodružná výprava do hor s partou přátel. Když ale jeden z nich povypráví starou legendu o místním lese, celá akce se děsivě zvrtne.