Archivy blogu

Hodina sem, hodina tam (An Hour Behind) 2017

Změna času a záměna identity pro Trish a Parkera představují báječné rande na slepo. Ale bude to stačit k tomu, aby spolu zůstali?

Alien Code (The Men) 2017

Láska na cestách (Amor Viajero) 2017

Gaby (Monserrat Montero Cole) a Marco se rozhodnou podniknout cestu svých snů do Evropy. Pár týdnů před odletem se však rozejdou. Přes všechny jejich výrazné rozdíly jsou nuceni vydat se na cestu. Spousta různých potíží, které se cestou vyskytnou, jejich vztahu dodá nečekaný rozměr a zvrat.

Sandy Wexler (Sandy Wexler) 2017

Sandy Wexler je talentový manažer působící v Los Angeles v 90. letech 20. století, který pilně zastupuje skupinu výstředních klientů na okraji showbyznysu.

Den přítelkyň (Girlfriend’s Day) 2017

O kouzelné rybě (Finding Fish) 2017

Sestry Bridget a Emma byly před deseti lety odloučeny. Žijí jedna bez druhé daleko od sebe. Když Emma nastoupí do autobusu na západní pobřeží, netuší, že míří ke své vzdálené sestřičce. Neví ani, že tato cesta bude dobrodružstvím jejího života. A malá Bridget zase najde s dětmi ve starém domě poklad – starý kufr a v něm spoustu hraček. Osloví ji zářící hadrová ryba, která má v sobě zvláštní kouzlo. Umí dělat zázraky a spojovat lidi, kteří věří, že láska je zázrak z největších.

Predicament in Sight (Predicament in Sight) 2017

Nina (Nina) 2017

Nina je dvanáctiletá dívka, které se svět, jak ho doposud znala, otřásá v základech a začíná se rychle rozpadat. Ze vztahu jejích rodičů už zbyly pouze výčitky a nenávist. Máma a táta. Dosud byly tyhle dvě bytosti pro ni tou největší oporou a pevným společným bodem, teď jen Nina zoufale přihlíží jejich hádkám a vzájemným nadávkám. Oba prý chtějí to nejlepší právě pro ní, ale myslí hlavně na sebe, na své nové partnery. Zároveň se neštítí poštvat občas dceru proti sobě navzájem. Stejně jako ostatní děti, které se ocitly ve stejné situaci, Nina svým rodičům vůbec nerozumí, cítí se opuštěná, zrazená a najednou není nic, čemu by mohla věřit. Jedinou jistotou jejího života zůstalo závodní plavání. Ticho pod hladinou nabízí chvíle klidu a vysvobození a únik od všech problémů. Když se pak ukáže, že se pravděpodobně nebude moci zúčastnit plaveckých závodů, rozhodne se Nina k nečekanému radikálnímu kroku…

Mariah Carey’s All I Want for Christmas Is You (Mariah Carey’s All I Want for Christmas Is You) 2017

Když mladá Mariah zahlédne v obchodě se zvířaty milované štěně, najednou ví, co chce k Vánocům. Než se jí však její vánoční sen splní, musí dokázat, že se zvládne postarat o strýčkova psa, nesnesitelného Jacka.

Popelka: Nový příběh (Les Nouvelles aventures de Cendrillon) 2017

Julie je zakoukaná do svého šéfa. Souhlasí s tím, že mu bude jeden večer hlídat děti, kterým vypráví pohádku o Popelce. Postavy vztahuje na svůj osobní život, díky čemuž jí dochází, kdo je její opravdový princ…