Film Planetární masakr (Earthtastrophe) 2016 online ke shlédnutí

Film Planetární masakr (Earthtastrophe) 2016 online ke shlédnutí

Muž, který se právě probral z kómatu, musí napravit to, co jeho vynález způsobil – celoplanetární katastrofu…Colin Prite se probudí z kómatu a zjistí, že svět už není takový, jaký ho znal. Takřka před rokem došlo k velké planetární katastrofě a Země se vlivem černé díry ocitla kdesi hluboko ve vesmíru v blízkosti dvou sluncí. Ty se teď svou gravitací o Zemi přetahují a povrch planety je ničen elektromagnetickými bouřemi a zásahy metanových meteoritů a blesků. Civilizace zanikla a lidstvo přežívá v malých skupinkách poschovávané v troskách velkých měst. Jack, velitel skupiny, která Colina zachránila, usoudí, že Colin už je natolik v pořádku, že může společně se dvěma dalšími muži jít hledat do trosek města nějaké zásoby a naftu. Výprava do trosek však nedopadne dobře. Nejdřív se skupina rozdělí a Colin je okraden neznámou ženou o svůj batoh. Když ženu pronásleduje, je jeho kolega zasažen metanovým bleskem a Colin se dalšímu kolegovi ztratí. Colin však v troskách města dokáže zlodějku najít. Vzápětí je však omráčen jejím komplicem, vzteklým násilníkem. Ten chce Colina zabít, ale Colin si vzpomene, že před katastrofou měl ve své kanceláři velké množství peněz, a slíbí je násilníkovi za svůj život. Násilník donutí Colina, aby jeho a jeho dvě společnice dovedl k penězům. V budově, kde měl kancelář, sice peníze najde, ale přesto musí s násilníkem bojovat o život. Nakonec násilníka zabije elektrický metanový výboj. Před výboji jsou Colin a Zoey s Nadiou, jak se ženy, které dosud doprovázely násilníka, jmenují, zachráněni jakýmsi Jasperem. Ten vymyslel přístroj, který výboje eliminuje.Jasper také pomůže Colinovi vzpomenout si, že za katastrofu vlastně může on. Colin totiž v minulosti vymyslel jakýsi palivový článek, který vláda použila na vývoj nové zbraně. Tato zbraň však při zkouškách aktivovala vesmírnou černou díru, která uvrhla Zemi na jinou stranu vesmíru. Colin s Jasperem docházejí k závěru, že katastrofu mohou zvrátit. Colin totiž komunikuje se svým alter egem, které žije v časoprostoru před katastrofou, a může ho přesvědčit, aby palivový článek vládě ukradl, a tak nedošlo k jeho aktivaci. Zároveň se Jasper a Colin budou snažit palivový článek aktivovat i v tomto časoprostoru. Skupina se pomocí vysílačky spojí s Jackovou skupinou lidí a požádá je o pomoc v podobě zásob nafty. Všichni se mají sejít v bývalých laboratořích Colinovy bývalé firmy. Cestou na místo však Jasper umírá zasažený metanovým meteoritem. Colin tedy musí vše zařídit sám. Jak se zdá, tak v jiném časoprostoru Colin obalamutí vládní agenty, ukradne jim palivový článek a schová ho tak, že ho Colin v tomto časoprostoru dokáže najít. Společně pak oba Colinové znovu aktivují přístroj, který způsobil planetární katastrofu, a znovu aktivují černou díru. Ta vrátí Zemi do původního vesmíru a zdá se, že k žádné katastrofě nedošlo. Colin, který si však vše pamatuje, ihned kvůli komplotu s vládou vyhodí svého společníka z firmy a vyhledá Nadiu a Zoey.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>