Film Láska na vlastní nebezpečí (Buschpiloten küsst man nicht) 2011 online ke shlédnutí

Film Láska na vlastní nebezpečí (Buschpiloten küsst man nicht) 2011 online ke shlédnutí

Doktorka Maria Berkelová přilétá do africké vesnice Somabula, aby zde poskytovala lékařskou péči pod vedením doktora Johannese Schäfera. Při dramatickém letu se seznámí s drsným pilotem Paulem Freytagem, jehož jednání se jí vůbec nelíbí. Ve vesnici dochází k mnoha úmrtím od doby, co je voda přiváděna z hor. Domorodci to považují za kletbu. Přijde na to, že dělníci z vesnice kdesi těží zlato. Daniel Berger, autor vodního projektu, tvrdí, že se voda musí kontaminovat až ve vesnici. Když Maria odebírá vodu z nádrže, kdosi na ni střílí. Doktorka pošle Paula se vzorkem vody do laboratoře ve městě. Maria se snaží pochopit mentalitu domorodců a na popud své zdravotní sestry Mbuyi se vydá za místní šamankou N’Nangou. Ta také tvrdí, že se předkové zlobí. Maria získává přízeň žen a otevře ve vesnici obchod, který prodává zboží laciněji než těžařská společnost. Prodavačka je zbita a obchod zničen. Paula někdo udá kvůli skupování zlata. Schäfer, který odletěl do Johannesburgu, ho dostane ven, ale žádá od něj, aby odvezl Mariu z vesnice.Letadlo však zničí výbuch. Když se Maria s Paulem konečně dostanou do laboratoře pro test, najdou tamního šéfa zastřeleného. Než je začnou pronásledovat neznámí muži, podaří se jí rozbor vody vytisknout. Ve vodě je rtuť. Přijedou za Schäferem, ten jim řekne, že byla unesena jeho žena. Paul, který se mezitím sblížil s Mariou, se rozhodne napravit škody v obchodě a nakoupí nové zboží. Chce zůstat ve vesnici a pomáhat Marii. Jdou spolu do hor až ke zdroji vody a znovu je pronásledují domorodí muži. Objeví zlatý důl, jehož majitelem se ukáže být Berger. A zlato se vymývá rtutí. Objeví také starou jeskyni, která je hrobkou domorodých předků. Šamanka měla pravdu, odstřelování ve vedlejším dole narušilo klid předků. Berger proti nim poštve muže z vesnice. S pomocí mužů se mu podaří zajmout Mariu, Paula i Schäfera a spolu s jeho ženou je odvážejí pryč. Ženy z vesnice, v čele s N’Nangou, jim zahradí cestu a donutí své muže, aby odmítli Bergerovi poslušnost. Berger je zadržen.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>