Film The Call of the Wild (The Call of the Wild) 1935 online ke shlédnutí

Film The Call of the Wild (The Call of the Wild) 1935 online ke shlédnutí

Tak trochu ztroskotanci, kteří se nikdy nepřestanou prát se svým osudem, zlatokopové, kteří v sobě stále živí naději, že jednou najdou zlatonosnou žílu, kamarádi Jack Thornton a Shorty Hoolihan se tentokrát vydávají na výpravu, která jim snad už konečně zaručí, že se budou topit ve zlatě. Mají mapu výnosného dolu a psa Bucka, kterého všichni pro jeho neposlušnost odmítli. Buck se ale ukáže jako nepřekonatelný vůdce psího spřežení. Když projíždějí nehostinnou ledovou krajinou, najdou trosky tábořiště a v nich mladou ženu Claire Blake , která už několik dní čeká na svého manžela. V podmínkách drsné krajiny to znamená, že manžel už nikdy nepřijde. Dvojice kamarádů tedy vezme krásku s sebou a přes počáteční potíže se spolu začnou sbližovat. Když dorazí na místo označené na mapě, zdá se, že tentokrát opravdu budou mít štěstí. Chtivost po zlatě ale začne přitahovat supy a zdánlivá idyla odlehlého rýžoviště vezme brzy za své.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>