Film Číslo na pradědečkově ruce (The Number on Great-Grandpa’s Arm) 2018 online ke shlédnutí

Film Číslo na pradědečkově ruce (The Number on Great-Grandpa's Arm) 2018 online ke shlédnutí

Když se desetiletý Elliott zeptá svého devadesátiletého pradědečka Jacka na číslo vytetované na jeho paži, podnítí svou otázkou důvěrný rozhovor o Jackově životě, který zahrnuje šťastné vzpomínky na dětství v Polsku, ztrátu rodiny, přežití Osvětimi a nový spokojený život v Americe. Dokument Číslo na pradědečkově ruce, který je protkán historickými záběry a ručně malovanou animací, vypráví srdceryvný příběh o životě židů ve východní Evropě před a během holocaustu. Laskavý, ale silný film, který představuje tuto problematiku dětem, se zaměřuje na Elliottovu lásku k milovanému pradědečkovi a jeho velkému přání předat budoucím generacím Jackovy vzpomínky a zkušenosti z této strašlivé doby. Je to příběh, který musí být odvyprávěn, dokud jsou ti, co jej prožili, ještě naživu.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>