Film Na tandemu dvěma kontinenty (Take a Seat) 2009 online ke shlédnutí

Film Na tandemu dvěma kontinenty (Take a Seat) 2009 online ke shlédnutí

Dominic Gill si plní životní sen. Rozhodl se jet na kole z vrcholů Aljašky do nejjižnější části Ameriky na dvousedadlovém jízdním kole. Cestou si bere náhodně vybrané lidi, aby mu se šlapáním pomáhali… Dominic Gill podnikl něco nevídaného, aby získal nové přátele. Vyjel na tandemu bez spolujezdce z divokého severního pobřeží Aljašky a zastavil se až na nejjižnějším výběžku Jižní Ameriky. A to proto, aby cestou mohl brát „stopaře, kteří by mu o sobě něco řekli. Cesta dlouhá 30 tisíc mil mu zabrala dva roky. Vedla nejen napříč dvěma kontinenty, ale i rozmanitou krajinou zabydlenou různorodými lidmi. Dominic projel všechno – od zářivého Hollywoodu až po nebezpečnou zemi nikoho mezi Panamou a Kolumbií. O své zážitky se podělil s rolníky, policisty, tuláky, starosty i osudově půvabnými ženami – zkrátka s každým, koho se mu podařilo přesvědčit, aby s ním šlapal kousek dál.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>