Film Svátky jako z obrázku (A Picture Perfect Holiday) 2021 online ke shlédnutí

Film Svátky jako z obrázku (A Picture Perfect Holiday) 2021 online ke shlédnutí

Gaby Jonesová chce získat práci fotografky na plný úvazek v módním časopisu Style Source. Nadřízená Leila má ale pocit, že jejím snímkům chybí vřelost, duše a srdce, a tak ji doporučí, aby se zúčastnila vánočního fotografického pobytu. Gaby není nadšená, protože nemá ráda Vánoce a pobyt považuje za ztrátu času, ale rozhodne se, že jí za to vysněná práce stojí. Po chybě s rezervací se ocitne v chatě se Seanem, fotografem divoké přírody, s nímž si zpočátku vůbec nerozumí. Postupně se ale sbližují, zatímco se spolu pokouší zachytit ducha Vánoc na fotografii. Kromě toho se snaží pomoct Dani a Amelii, které se pobytu také účastní, najít dokonalé místo pro žádost o ruku, kterou obě dvě plánují, aniž by o tom navzájem věděly.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>