Film Dědeček (Dědeček) 1988 online ke shlédnutí

Film Dědeček (Dědeček) 1988 online ke shlédnutí

v titulní roli komedie o ješitném muži, který se odmítá smířit se svým věkem… Rozvedený pikolista Richard se tajně schází s mladou milenkou Alenou. Z ješitnosti však před ní tají, že už je dědečkem. Jednoho dne Richarda jeho exmanželka, dcera a sestra pošlou s kočárkem na procházku do parku. Tam ale muž zahlédne Alenu, která tu je s kamarádkou, v panice nechá kočárek stát na cestě a ukryje se do křoví. Během krátké doby obklopí opuštěný kočárek několik lidí, mezi nimi i Alena a příslušník VB. Ten zatím dítě svěří Aleně, která si je odveze domů. Tam už na ni čeká Richard, který se však k dítěti nezná. Richardova sestra mezitím zavolá na VB a zjistí tak, kde dítě je. Jak se Richard ze zapeklité situace dostane?

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>