Film Hezký Štědrý večer (Hezký Štědrý večer) 1979 online ke shlédnutí

Film Hezký Štědrý večer (Hezký Štědrý večer) 1979 online ke shlédnutí

Televizní komedie o tom, že přípravy tohoto svátečního večera mohou mít někdy i více než dramatický průběh… Na Štědrý den dopoledne se tatínek měl s malým synkem vypravit na chatu a cestou se zastavit pro maminku , která ještě musela do práce. Jenže ztřeštěný tatínek při všech těch balíčcích, zavazadlech a kufrech zapomněl milého Honzíčka doma. Když to se ženou zjistili, vrátili se domů. Jenže mezi tím objevila chlapečka sousedka , která měla klíče od bytu. Donutila svého muže , aby na sousedovic chalupu dítě odvezli. A kolotoč zmarněných cest nekončí… A tak nakonec si divák může povzdechnout – to by se dnes, v době mobilů, stát nemohlo!

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>