Film Lest lasiček (El Cuento de las Comadrejas) 2019 online ke shlédnutí

Film Lest lasiček (El Cuento de las Comadrejas) 2019 online ke shlédnutí

Ve snímku Lest lasiček vytvoří jedna z největších hvězd minulosti Mara Ordazová neobvyklou rodinu v dekadentním venkovském sídle, kde žije se svým invalidním manželem , scénáristou jejích největších hitů Norbertem Imbertem a režisérem, s nímž mnohokrát spolupracovala . Jejich poklidný život se navždy změní poté, co se u nich nečekaně objeví mladá dvojice, která údajně zabloudila během výletu. Pravda je ale jiná. Jedná se totiž o realitní makléře, kteří chtějí Maru přesvědčit k prodeji domu v naději, že si tak přijdou na velké peníze. Jak ovšem brzy zjistíme, oběma podvodníkům ( a Nicolas Francella) hrozí nebezpečí, že se stanou jen dalším párem lasiček, které Imbert chytá do svých pastí.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>