Film Kovboj (Charro!) 1969 online ke shlédnutí

Film Kovboj (Charro!) 1969 online ke shlédnutí

Na krku musí nést cejch pro zabijáka, kolem pasu kolt na znamení pomsty… Král rokenrolu (1935–1977) se kromě zpěvu věnoval také herecké kariéře. Jednu z posledních filmových rolí představuje osamělý pistolník ve westernu Charro! Termín charro“ pochází ze španělštiny a na mexickém území značí jezdce či kovboje. Toho ve filmu ztělesňuje bývalý psanec Jess Wade v drsném pojetí Elvise Presleyho. Ten přijíždí do městečka poblíž americko-mexických hranic, kam ho pod falešnou záminkou vyláká jeho bývalá banda vedená protřelým desperátem Vincem. Před víc než rokem se rozešli ve zlém kvůli krásné Tracey, jejich osudové ženě. Vince ale zradu neodpouští a Jess to brzy dostane pocítit na vlastní kůži. Krvelačná banda má za sebou loupež mexického národního pokladu v podobě pozlaceného děla v hodnotě sto tisíc dolarů. Během loupeže byl identifikován pouze jediný ze skupiny nebezpečných zločinců a ten se vyznačuje tím, že byl při činu těžce poraněn na krku. Podlý Vince nechal rozhlásit, že se jednalo o Jesse a na důkaz ho nechá ocejchovat na krku. Z Jesse se tak stává lákavá kořist, protože mexická vláda vypsala na jeho dopadení vysokou odměnu. V zoufalé situaci se s důvěrou obrátí na svého známého šerifa, který ale brzy schytá dvě kulky do prsou. Jess proto musí vzít spravedlnost do vlastních rukou, očistit své jméno a ubránit městečko před útokem Vinceho bandy, která je odhodlaná ho vymazat z mapy.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>